Wybierz Najlepszą Książkę z Pedagogiki 2010-2011!

«poprzedni     następny»
2012-01-17 12:12:33
news - Wybierz Najlepszą Książkę z Pedagogiki 2010-2011!


Początek nowego roku kalendarzowego to okres podsumowań i refleksji nad rokiem ubiegłym. To jednocześnie czas na wyciąganie wniosków, planów i postanowień. Nie wyłamując się z tego stereotypu, chcielibyśmy na  chwile pochylić się nad książkami, które w ubiegłym roku spotkały się z najcieplejszym odbiorem czytelników i sprawdzić która z nich wywołała najwięcej emocji.

Zapraszamy do udziału w krótkiej i szybkiej ankiecie.  Prosimy o wybranie jednego tytułu z dziesięciu propozycji naszych ubiegłorocznych hitów.  Zwycięzca tegorocznej edycji plebiscytu otrzyma od wydawnictwa statuetkę i dyplom Najlepszej Książki z Pedagogiki 2010-2011.

Prosimy oceńcie, która z impulsowych książek zrobiła na Was największe wrażenie w ubiegłym roku? Która z nich w najdoskonalszy sposób wyszła naprzeciw potrzebom współczesnego czytelnika, osoby  zainteresowanej tematyką edukacji, wychowania i rozwoju człowieka?

31 stycznia br. zamykamy głosowanie a następnie ogłosimy wyniki i nagrodzimy zwycięzcę.

Z góry dziękujemy za udział w sondzie!


impuls

(po kliknięciu w obrazek zostaniesz przeniesony do strony z ankietą. Bezpośredni link to ankiety znajduje się tutaj >>>)

 

Oficyna Wydawnicza Impuls to literatura potrzebna i wartościowa; to obfite źródło świeżej dyskusji pedagogicznej i z dziedzin pokrewnych.  Publikowana literatura dotyczy zagadnień aktualnych dla współczesnego społeczeństwa, wymagających opracowania i analizy.

Te książki to impuls do zmiany na lepsze!

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów