Karzełkowo w śnieżnej czapie...

«poprzedni     następny»
2011-12-15 08:22:12
news - Karzełkowo w śnieżnej czapie...

Po jesieni szczerozłotej, po cichutku zbliża się do nas zima a wraz z nią kolejna odsłona przygód leśnych skrzatów opisana wierszem w książce: „Karzełkowo w Śnieżnej Czapie”.



Tym razem, w przysypanym śniegiem borze Łapciuś wraz z przyjacielem wpadają w sieć intryg, którą pośród drzew rozwinął tajemniczy kłusownik! Czy małym skrzatom uda się wyplątać z tej matni? Czy znajdzie się w lesie ktoś, kto im pomoże? I czy zima jest faktycznie taka zła? Odpowiedź pozna tylko ten, kto pod ciepłą pierzynką wsłucha się i wczyta w skrzacich przygód czar.



Do książeczki wypełnionej ślicznymi, ręcznie malowanymi ilustracjami dołączona jest płyta CD ze świetną, pełną ekspresji interpretacją tekstu bajki, otuloną w klimatyczny podkład muzyczny. Dodatkowo w środku niespodzianki: dla dzieci – arkusz naklejek z głównymi bohaterami z bajki a dla rodziców – inspiracje do wspólnej lektury i zabawy z dziećmi.


Zapraszamy także na stronę www.KARZELKOWO.pl gdzie zamieszczane będą dodatkowe materiały do pobrania – takie jak np. nuty do zamieszczonych w bajce piosenek.


PROMOCJA! – przy zamówieniu ze strony www.KARZELKOWO.pl przesyłka krajowa standardowa GRATIS! (promocja ważna do 31/12/2011).



Walory bajki docenili i swym patronatem ją objęli:


Qlturka.pl, Bliżej Przedszkola, Radio Merkury, Baby Radio, Radio Bayer, Radio Zachód, MiastoDzieci.pl, Fundacja Stworzenia Pana Smolenia.

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów