Fragment "Chciwości" Marty Guzowskiej

«poprzedni     następny»
2016-06-20 10:14:36
news - Fragment "Chciwości" Marty Guzowskiej

Gdy kieruje tobą żądza, jesteś zdolny do najgorszego.

 

Simona to świetna archeolożka, znawczyni starożytnych kultur i ceniona specjalistka w swoim fachu. Pracuje na największych wykopaliskach na całym świecie. Ma też oryginalne hobby, kradzieże dzieł sztuki. W tym też jest świetna i podobnie ceniona. Różnica tylko taka, że kto inny ceni ją za pierwszy fach, a kto inny za ten drugi. No i ci drudzy zazwyczaj lepiej płacą.

 

Pewnego dnia dostaje zlecenie kradzieży legendarnego złotego diademu pochodzącego ze skarbu Priama. Przyjmuje to zlecenie bez wahania. Honorarium jest warte ryzyka. Opracowuje inteligentny plan i wprowadza go w życie. Jak się okazuje nie ona jedna dostała to zlecenie.

 

Czy można okraść złodzieja? Ile można poświęcić, gdy kieruje tobą żądza zysku? Czy warto ufać innym? Na te pytania odpowiada laureatka Wielkiego Kalibru Marta Guzowska w swojej najnowszej powieści. Chciwość poleca Burda Książki. - To napisany z rozmachem thriller rozgrywający się w środowisku archeologów - piszemy w naszej recenzji. - To powieść, w której nie ma miejsca na oddech, w której zwrot akcji goni za zwrotem akcji, a bohaterowie prześcigają się we wzajemnych zdradach. To literatura, której się nie smakuje - tu błyskawicznie połyka się kolejne strony w oczekiwaniu finału. I pozostaje z nadzieją na ciąg dalszy opowieści o bohaterce, której po prostu nie można nie polubić.

 

Przeczytajcie premierowy fragment Chciwości. A już wkrótce na Wasze pytania odpowie sama laureatka nagrody Wielkiego Kalibru! 

 

 

 
Opinia
Treści
emilly26 Linia koment :) Chciwość to jest to:)
2016-06-20 16:30:38
martucha180 Linia koment Chce przeczytać całość!
2016-06-20 12:08:27
agatrzes Linia koment :)
2016-06-20 10:24:34
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów