Miłosz komiksowy

«poprzedni     następny»
2011-12-19 09:41:24
news - Miłosz komiksowy

W czwartek 1 grudnia o godz. 16.00 odbył się wernisaż wystawy „Miłosz komiksowy”. W galerii Dolnośląskiego Centrum Informacji Kulturalnej Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu (Wrocław, Rynek-Ratusz 24) możecie zobaczyć 16 komiksowych prac, czasem ich fragmentów, opowiadających o życiu Czesława Miłosza bądź inspirowany jego poezją.Wystawa będzie prezentowana do 29 grudnia. Jest częścią projektu „Miłosz poetycki i komiksowy. Odra pełna Miłosza” finansowanego ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz programu „Miłosz 2011 Promesa” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Roman Gajewski wywalczył 3.000 złotych i publikację swojej pracy na okładce miesięcznika „Odra”. Już niedługo nastąpi prezentacja kolejnych prac.

 

Jury oprócz zwycięskiej pracy przyznało także trzy nagrody II stopnia (po 500 złotych). Trafiły one do:- Antoniego Wajdy- wspólnej pracy, którą przygotowali Piotr Szulc i Jakub Babczyński- wspólnej pracy, którą przygotowali Alan Weiss i Aleksandra Błędowska.Zwycięzcom gratulujemy i już dziś zapraszamy na pokonkursową wystawę w grudniu. Odbędzie się ona w Dolnośląskim Centrum Informacji Kulturalnej (Wrocław, Rynek-Ratusz 24)..Zdjęcie i informacje pochodzą stąd - www.milosz.okis.pl/

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów