Odkryj Nowe Horyzonty 2009

«poprzedni     następny»
2009-03-05 22:24:56

Tegoroczna, 9. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ERA NOWE HORYZONTY odbędzie się we Wrocławiu od 23 lipca do 2 sierpnia. Natomiast już we wtorek 10 marca 2009 o godz. 12:00 rozpoczyna się sprzedaż karnetów ulgowych.

 

Karnet ulgowy, tak jak w latach poprzednich przysługuje osobom, które posiadały karnet uczestnika na którejkolwiek z edycji festiwalu i jak co roku, daje nieograniczony dostęp do festiwalowych propozycji - uprawnia do wejścia na wszystkie pokazy filmowe bez konieczności odbierania bezpłatnych wejściówek (poza pokazem otwierającym i zamykającym festiwal) w miarę dostępnych miejsc na sali, a także do zniżki na zakup biletów na koncerty, wydarzenia specjalne oraz rabat na zakup katalogu oraz innych festiwalowych wydawnictw.

Cena karnetu wynosi 250 zł (z VAT) - to o 50 zł taniej w porównaniu z ceną karnetu normalnego. Aby go kupić, wystarczy zalogować się na stronie www.eranowehoryzonty.pl. Osoby, które nie pamiętają loginu/hasła, mogą skorzystać z opcji przypomnienia (pozycja poniżej logowania).

 

Od 10 marca 2009, godz. 12:00 karnet będzie można zamówić poprzez formularz na stronie internetowej dostępnej pod adresem:
www.eranowehoryzonty.pl/karnet.do

 

Nowością jest to, że po raz pierwszy przy składaniu zamówienia na karnet należy dołączyć swoje zdjęcie portretowe. Zostanie ono umieszczone na karnecie, co zapewni dodatkową ochronę w przypadku zaginięcia karnetu. Sprzedaż karnetów potrwa do 1 kwietnia, a o ich dostępności decyduje kolejność zgłoszeń. Od 2 kwietnia będą dostępne już tylko karnety normalne (również w ograniczonej ilości). Więcej informacji o festiwalu na oficjalnej stronie: www.eranowehoryzonty.pl

 

 

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów