Dziś premiera biografii braci Kliczko!

«poprzedni     następny»
2014-04-16 10:00:54
news - Dziś premiera biografii braci Kliczko!

Nakładem Wydawnictwa Feeria pod patronatem serwisu Granice.pl - wszystko o literaturze ukazuje się właśnie książka Leo G. Lindera Bracia Kliczko. Biografia.

 

To pierwsza publikowana w Polsce biografia Witalija i Władimira Kliczków. Pochodzący z Ukrainy bracia, będący w centrum zainteresowania całego świata, stanowią swego rodzaju fenomen zarówno w sporcie, jak i w życiu społecznym. Nieczęsto profesjonalny bokser ma jednocześnie atrybuty intelektualne i charyzmę, pozwalające na aktywne zaangażowanie w życie publiczne i polityczne na najwyższym szczeblu. 

 

Duża część książki – jak i życia bohaterów – jest poświęcona boksowi, w którym obaj odnieśli olbrzymie sukcesy. Godne uwagi są także rozdziały poświęcone ich działalności społeczno- politycznej. Ma to wyjątkowe znaczenie właśnie teraz, gdy Witalij Kliczko zaznacza wyraźnie swoją obecność na mapie dramatycznych wydarzeń na Ukrainie. Warto się o tym przekonać. Warto przeczytać opublikowany na łamach naszego serwisu obszerny fragment książki, poświęcony działalności politycznej braci. Warto sięgnąć po naszą recenzję książki Wydawnictwa Feeria. Warto - wreszcie - przeczytać biografię autorstwa Leo G. Lindera. Zapraszamy do lektury!

Opinia
Treści
azetka79 Linia koment już tupię nóżkami, nie mogłąm się doczekać:)
2014-04-16 10:13:46
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów