Books Not Dead na Przystanku Woodstock

«poprzedni     następny»
2014-07-24 08:01:13
news - Books Not Dead na Przystanku Woodstock

Zapraszamy do udziału w akcji, która w tym roku po raz pierwszy będzie organizowana na Przystanku Woodstock. Rzecz dotyczy książek, które wprawdzie nieczęsto ze sobą zabieracie na festiwal, bo i przy takiej potędze zdarzeń czasu na czytanie nie uświadczysz. Tym razem jednak możecie książki zabrać, aby się nimi podzielić.

 

Namawiamy Was do tego, abyście zechcieli wzbogacić księgozbiory gminnych i miejskich bibliotek, a dzięki temu zachęcić najmłodszych i tych trochę starszych do ich częstszego odwiedzania. Wystarczy, że na listę rzeczy do spakowania na Przystanek wpiszecie książkę, którą chcielibyście przekazać innym. Najlepiej taką, po którą sami wyczekiwalibyście w kolejce do czytania. Władca pierścieni, Harry Potter, a może Feliks, Net i Nika? Wybór pozostawiamy Wam. Wybraną pozycję będzie można oddać w dobre ręce wolontariuszy pracujących na wzgórzu ASP na stoisku księgarni Matras, partnera akcji. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Grzegorz Raczek, człowiek o sercu pełnym zapału (więcej o jego działalności możecie znaleźć na stronach: www.papierowypies.pl i www.duzeka.pl).

 

Biblioteki zainteresowane przyjęciem Woodstokowych prezentów mogą zgłaszać się pod następującym adres: biblioteka@duzeka.pl. Żadna, nawet najmniejsza filia na szczycie gór, nie musi obawiać się o odebranie książek, bo tam, gdzie nawet diabeł nie może, na pewno dotrze brązowa ciężarówka UPS, kolejnego partnera akcji, wspierającego nas transportem z napędem na cztery koła.

 

I pamiętajcie - Books not dead!

 

za: http://woodstockfestival.pl/

Opinia
Treści
Almiria Linia koment Dlaczego dowiaduję się o tej akcji jak już z Woodstocku wróciłam? :(
2014-08-05 11:34:10
szpachela Linia koment Świetna akcja! Mam nadzieję, że Woodstockowicze nie zawiodą :)
2014-07-24 16:19:36
azetka79 Linia koment całkiem ciekawa akcja
2014-07-24 08:20:24
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów