Autor Metra 2033 w Polsce

«poprzedni     następny»
2010-02-23 09:14:59
news - Autor Metra 2033 w Polsce

24 lutego, na rynku polskim ukaże się bestsellerowa książka "Metro 2033". Prawa autorskie sprzedane zostały do 20 krajów (są wśród nich: Wielka Brytania, Niemcy, Szwecja ...), na jej podstawie powstała gra komputerowa (ukaże się 19 marca), planowana jest już ekranizacja powieści.

Wszystkich, którzy chcieliby się spotkać z autorem zapraszamy 25 lutego (czwartek) o godz. 18.00 do salonu Empik Junior (ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa)

"Metro 2033" to znakomity thriller science-fiction. Powstał on pod wpływem przemyśleń Autora na temat życia na Ziemi po globalnej katastrofie nuklearnej. W wyniku konfliktu atomowego świat uległ zagładzie. Ocaleli tylko nieliczni, chroniący się w moskiewskim metrze, które dzięki unikalnej konstrukcji stało się najprawdopodobniej ostatnim przyczółkiem ludzkości. Na mrocznych stacjach, rozświetlanych światłami awaryjnymi i blaskiem ognisk, ludzie ci próbują wieść życie zbliżone do tego sprzed katastrofy. Tworzą mikropaństwa spajane ideologią, religią czy po prostu ochroną filtrów wodnych ...

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów