Granice się zamkną!

«poprzedni     następny»
2011-04-01 10:59:54
news - Granice się zamkną!

Dzisiaj, dokładnie o północy, wortal literacki Granice.pl zostanie zamknięty. Stanie się tak na mocy ustawy, zgodnie przegłosowanej przez polityków koalicji i opozycji.

 

- Trzeba skończyć z wiecznym kłamstwem i terrorem łże-elit. Inni szatani byli tam czynni - perorował lider opozycji. Wtórował mu doradca premiera do spraw zagranicznych: - Wściekłe diabły! - pokrzykiwał dziarsko profesor.

 

Suchej nitki nie pozostawiali na naszej redakcji politycy lewicy. Były prezydent patetycznie nawoływał: - Nie idźcie tą drogą! Wzywam Was: nie idźcie tą drogą. 

Niestety, nie udało nam się dowiedzieć, kto i z jakiej drogi powinien zawrócić, bowiem polityk odmówił dalszego komentarza.

 

Również środowiska feministyczne łączą się w solidarności z politykami. - Parytety! - gromko grzmiała kojarzona z lewicą profesor filozofii. - Nie może być tak, by naczelny największej redakcji literackiej w Polsce był tylko mężczyzną. Literatura jest kobietą! 

 

- Granice.pl to skaza na polskiej obyczajowości! To wszystko, co w naszym kraju zatęchłe, to zarzewie nietolerancji, nienawiści i główna przeszkoda na drodze do drugiej Irlandii - podkreślał premier na spotkaniu z organizatorami akcji "Polećmy książki premierowi". Aby wesprzeć nasz wortal w walce z cenzurą, wystarczy dołączyć do niej. Aby to uczynić, KLIKNIJ TU! 

 

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów