Gutowska-Adamczyk na Targach Książki w Krakowie

«poprzedni     następny»
2013-10-22 20:46:59
news - Gutowska-Adamczyk na Targach Książki w Krakowie

W sobotę, 26 października 2013 w godzinach 13:00-14:30 Małgorzata Gutowska-Adamczyk będzie podpisywała swoje książki na stoisku Wydawnictwa Nasza Księgarnia (B45). Spotkanie towarzyszy premierze jej najnowszej powieści - Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord. Serdecznie zapraszamy!

 

Rose i Nina, mimo że żyją w zupełnie innych czasach, mają bardzo podobne doświadczenia. Obie wyruszają w podróż do miasta świateł ze złamanym sercem. Obie, wbrew faktom, żywią nadzieję, że pobyt w Paryżu przyniesie ukojenie. Czy te oczekiwania się spełnią? 

 

Podążająca śladem Róży Nina pragnie wyjaśnić zagadkę serii kradzieży obrazów słynnej malarki. Na jej drodze pojawi się fascynujący i tajemniczy kolekcjoner sztuki z Argentyny. Razem spróbują się dowiedzieć, kto i dlaczego kradnie dzieła Rose de Vallenord. Tylko czy na pewno Nina może mu zaufać? 

 

Małgorzata Gutowska-Adamczyk w powieści Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord ponownie zabiera czytelników w fascynującą podróż do dziewiętnastowiecznej i współczesnej Francji, snując opowieść o dwóch wyjątkowych kobietach. Równie ważnym bohaterem książki czyni Paryż – niezwykłe miasto, w którym zarówno cierpienie, jak i szczęście odczuwa się ze zdwojoną intensywnością. 

 

Po bestsellerowej Cukierni Pod Amorem zapraszamy na kolejną wyśmienitą ucztę literacką, która urzeka opowieścią o czasach minionych, pełnych nostalgicznego piękna.

 

- Jeśli marzy ci się prawdziwa uczta literacka połączona z podróżą do pięknego Paryża, sięgnij po powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Jej bohaterki to kobiety wyjątkowe, intrygujące i wyraziste. Do tego świat francuskiej arystokracji i paryski szyk – ja nie mogłam się oderwać - powiedziała o tej książce Beata Tyszkiewicz. Zapraszamy do sięgnięcia po nową powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, która otrzymała nominację jury i internautów w plebiscycie "Najlepsza książka na jesień".

Opinia
Treści
takahe Linia koment No i kolejny argument powiększający mój smutek że mnie nie będzie na targach ;(
2013-10-24 20:19:55
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów