Impuls w nowej odsłonie

«poprzedni     następny»
2011-07-06 21:12:03
news - Impuls w nowej odsłonie

Ruszyła nowa, odświeżona wersja strony internetowej Oficyny Wydawniczej Impuls. Oto, jak wydawnictwo zaprasza do jej odwiedzenia: 

 

"Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy –

mamy przyjemność zaprezentować nową odsłonę naszej strony internetowej impulsoficyna.com.pl. Utrzymaną w pogodnej kolorystyce, nowoczesną, i – co najważniejsze – przejrzystą i przyjazną dla użytkowników. Dzięki niej szybko i łatwo znajdziecie Państwo informacje o naszych nowościach i najbliższych zapowiedziach, a także dowiecie się, które pozycje cieszą się największą popularnością wśród klientów. Na stronie znajdziecie Państwo również informacje o promocjach, zarówno czasowych – okolicznościowych, jak i stałych, atrakcyjnych cenach na serie/pakiety książek. Naprawdę warto systematycznie tam zaglądać.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania działu „Aktualności”, gdzie na bieżąco będą się ukazywać informacje z ożywionej działalności promocyjno-marketingowej Oficyny: konferencjach, na których można znaleźć nasze stoisko wydawnicze, czasopismach, w których ukazały się recenzje naszych publikacji (wspomniane recenzje znalazły się również w specjalnie stworzonym dziale), a także licznych konkursach. Postanowiliśmy również przybliżyć Państwu sylwetki naszych autorów – w dziale „Autorzy” znajdziecie Państwo opisy ich działalności zawodowej i twórczej oraz zdjęcia. 

 

Nowością w naszym serwisie jest Blog Oficyny Wydawniczej Impuls! Już teraz możecie się dzielić z nami własnymi spostrzeżeniami, Waszą opinią o naszym wydawnictwie, o naszych książkach, o naszej pracy… Dajemy Wam impuls do pisania. Zapraszamy i czekamy na pierwsze komentarze i opinie – na Wasz głos! 

 

Dodaliśmy również wiele innych funkcji strony, które na pewno wpłyną na przyjemność i przejrzystość przeglądania jej zawartości, np. możliwość dodawania komentarzy pod książkami, polecanie naszych wydań swoim znajomym itp.

 

Nowością jest również możliwość pobierania naszej aplikacji na  iPhone i iPod (boks na stronie głównej) oraz możliwość wpisywania się do naszego Newslettera, który gwarantuje otrzymywanie aktualnych informacji o naszych wydaniach!

 

Przygotowaliśmy również możliwość pobierania naszego katalogu w dwóch formach: gotowego pliku PDF lub i tu nowość możliwość generowania własnego katalogu – generowania wybranych kategorii oraz książek – zapraszamy tutaj http://impulsoficyna.com.pl/pdf/pdf.php

 

Dla księgarzy i hurtowników czekają atrakcyjne rabaty, stworzyliśmy dla Was możliwość pobierania całej naszej oferty w pliku csv! Wystarczy wejść na podstrony a po lewej stronie można już teraz pobierać naszą ofertę!

 

Pamiętajcie co tydzień w boksie Książka Tygodnia publikacja z atrakcyjnym rabatem!

 

W odpowiedzi na coraz większą liczbę zamówień składanych przez naszą księgarnię internetową, gruntownie przebudowaliśmy e-sklep. Mamy wielką nadzieję, że od teraz dokonywanie zakupów tą drogą będzie dla Państwa szybkie, łatwe i przyjemne.

 

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia kolejnej odsłony naszej strony: 

www.impulsoficyna.com.pl , www.impulsoficyna.pl, www.impulsoficyna.com

 

a także do podzielenia się z nami uwagami na jej temat:

impuls@impulsoficyna.com.pl

 

Z poważaniem,

Paweł Głowiak

Dział Marketingu i Handlu

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów