Iskra z Polski w Łagiewnikach

«poprzedni     następny»
2010-09-20 12:21:30
news - Iskra z Polski w Łagiewnikach

 

W sobotę, 2 października 2010 roku,  o godzinie 16.30, w Auli Jana Pawła II przy Sanktuarium  Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach, odbędzie się spotkanie z pisarzem Grzegorzem Górnym i fotografem Januszem Rosikoniem - autorami książki o życiu św. Faustyny, oraz siostrą Elżbietą Siepak – rzecznikiem prasowym Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Rozmowę poprowadzi Jan Pospieszalski, a gościem specjalnym będzie Wojciech Kilar.

Spotkanie z twórcami albumu o mistyczce z Głogowca, objął patronatem ks. bp Jan Zając. Wydarzenie jest częścią uroczystości, związanych z obchodami rocznicy śmierci św. Faustyny, organizowanych przez Sanktuarium w Łagiewnikach.

Grzegorz Górny i  Janusz Rosikoń, opowiedzą o miesiącach pracy nad albumem „Ufam. Śladami Siostry Faustyny” oraz o fenomenie orędzia o Bożym Miłosierdziu, które dotarło 

aż na krańce świata. Nie zabraknie również opowieści na temat duchowego związku między Siostrą Faustyną a Janem Pawłem II, a także roli Krakowa w życiu polskiej mistyczki.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów