Jak zmienić swoje małżeństwo?

«poprzedni     następny»
2012-07-16 22:45:42
news - Jak zmienić swoje małżeństwo?

Zbyt wielu małżonków żyje tak, jakby byli współlokatorami – zadowalając się resztkami więzi emocjonalnej, jakie im jeszcze pozostały. Jeśli małżeństwo ma przynosić spełnienie, dlaczego tak niewielu parom udało się zbudować prawdziwie namiętną relację?

 

- Taka sytuacja na pewno nie była Bożym planem wobec Twojego małżeństwa - pisze wydawca książki , którą polecamy dziś uwadze czytelników. - On chce, abyś cieszył się życiem w obfitości, aby Twoje małżeństwo było pełne radości i miłości. Najbliższy miesiąc może tchnąć nowe życie w Twoje małżeństwo i przywrócić bliskość w relacji. Wystarczy, że przeznaczysz trzydzieści dni na zastosowanie określonych zasad i rozwijanie niezbędnych umiejętności opisanych w tej książce. Podejmij decyzję, że poświęcisz ten czas na doskonalenie podstawowych umiejętności niezbędnych do tego, by cieszyć się satysfakcjonującą i trwałą bliskością w relacji ze współmałżonkiem. Wasza relacja stanie się dynamiczna i satysfakcjonująca, a do waszego życia powróci radość.

 

Książka 30 dni, które odmienią Twoje małżeństwo jest niezwykle cennym narzędziem - podkreślają Alina i Henryk Wieja. - Pomoże wznieść twoje małżeństwo na nowy poziom bliskości duchowej, emocjonalnej i seksualnej, a także wzajemnej atrakcyjności i szczęścia. Autor pokazuje, jak bardzo Bóg jest zaangażowany w odbudowanie tego, co zostało zniszczone, wzbudzanie miłości, która zanikła między małżonkami. Gorąco polecamy tę wyjątkową pozycję.

Opinia
Treści
takahe Linia koment książka zawiera dużo prawd o życiu w małżeństwie
2014-02-05 20:36:26
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów