Jesienna Herbertoteka

«poprzedni     następny»
2008-11-07 13:32:02

Dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa śląskiego zainspirowanych twórczością Herberta I Liceum Ogólnokształcące wspólnie ze Stowarzyszeniem "Smoleniacy" przygotowało dwa konkursy: plastyczny i literacki. Rok 2008, w którym mija 10. rocznica śmierci autora "Pana Cogito", stał się Rokiem Zbigniewa Herberta. I LO w Bytomiu, włączając się w ogólnopolskie obchody, zorganizowało cykl edukacyjny przybliżający życie i dorobek Księcia Poetów. W ramach tego projektu do 25 listopada młodzież będzie mogła składać prace, będące wyrazem osobistej refleksji zainspirowanej twórczością poety. Będą mogli wykazać się zarówno ci, którzy dobrze czują się w pisaniu esejów czy utworów poetyckich, jak i ci, którzy przejawiają talent plastyczny lub fotograficzny. Miłośników Herberta pragnących podzielić się swoją twórczością z szerszym kręgiem odbiorców odsyłamy do regulaminu konkursów.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO I LITERACKIEGO POD PATRONATEM KURATORIUM OŚWIATY W KATOWICACH (DELEGATURA W BYTOMIU) i PREZYDENTA MIASTA BYTOMIA ORGANIZATORZY:

1. Organizatorem konkursu jest: I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu i Stowarzyszenie "Smoleniacy"

2. Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie oraz sposób uzyskania nagród.

3. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb projektu. Dane osób uczestniczących w konkursie będą wykorzystane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz.883), dla celów przeprowadzenia Konkursu.

4. Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony na stronie internetowej I Liceum Ogólnokształcącego w Bytomiu pod adresem http://www.1lo.bytom.pl

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów