Klinika Małych Zwierząt w... radio!

«poprzedni     następny»
2014-01-08 14:58:49
news - Klinika Małych Zwierząt w... radio!

Na spotkanie z bohaterami książki Tomasza Szweda Zima w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce zapraszamy od 6 do 17 stycznia. Codziennie ok. godz. 19:50 możecie wysłuchać fragmentu książki w audycji "Radio Dzieciom" (I Program Polskiego Radia). Czyta Autor! O książce:

Kiedy las przykrywa się białą kołderką śniegu i wokół ściska mróz, dla zwierząt nadchodzi trudny czas. Jedne chronią się w podziemnych tunelach, inne zapadają w zimowy sen, a jeszcze inne stroszą futerka i przedzierają się przez zaspy. Śnieżna zima to także doskonała okazja do zabawy, szczególnie dla młodych zwierząt, jednak o wypadek nietrudno. Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce jest przygotowana do zimy: zgromadzono zapasy żywności i środków leczniczych oraz zorganizowano zastępstwa dla zapadającego w sen zimowy personelu. Tu każdy pacjent znajdzie pomoc i wsparcie. Kolejna część przygód lekarzy i pacjentów o miłych pyszczkach i miękkich futerkach. Ciepłe, przyjazne i dowcipne opowiadania, niosące wiedzę o świecie przyrody i oswajające z leczeniem to doskonała lektura dla przyszłych lekarzy i weterynarzy.

 

Książce Zima w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce patronuje redakcja serwisu Granice.pl - wszystko o literaturze. Zapraszamy do lektury!

 

 

Opinia
Treści
just_monca Linia koment Gdybym była dzieckiem, na pewno by mi się spodobała :)
2014-01-08 15:11:11
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów