Wkrótce kontynuacja "Wielkiego Nieobecnego"

«poprzedni     następny»
2016-03-10 11:25:36
news - Wkrótce kontynuacja "Wielkiego Nieobecnego"

Miłość Kem Frydrych jest kontynuacją pierwszej części - Wielki Nieobecny - opisującej historię chłopaka, na drodze którego los stawia dwie osobliwe dziewczyny, rozpoczynając w ten sposób jego niesamowitą wędrówkę w świecie, którego do tej pory nie uznawał. Bohater otwiera się na miłość, która wywraca do góry nogami jego dotychczasowe życie. Do Karla zaczyna docierać, że można spoglądać na świat nie tylko fizycznymi oczami. Aby być z dziewczyną, musi zaakceptować fakt, że ludzie i spotykające go sytuacje nie są do końca takimi, jakimi się z pozoru wydają i nic w życiu nie jest przypadkowe. Ale czy gdy wszystko zrozumie, będzie gotowy zostać ojcem wyjątkowego dziecka? Aby się o tym przekonać, warto sięgnąć po Miłość Kem Frydrych. Książkę można kupić w przedsprzedaży w księgarni motyleksiazkowe.pl 

 


 

- Kiedy w mediach i prasie pojawiało się coraz więcej seksu, ja postanowiłam opisać miłość dwojga ludzi, którzy kochają się na poziomie swoich DUSZ. Było dla mnie sporym zaskoczeniem, że pisząc, byłam w stanie niemal zobaczyć te stany. Kiedy kładłam się spać, tuż przed zaśnięciem albo w środku nocy stawały mi przed oczami całe sceny - sceny bardzo piękne i wyraziste. Problemem pozostało znalezienie w naszym języku słów, które zdołałyby je opisać - mówi Kem Frydrych.

Przeczytajcie również nasz wywiad z autorką Wielkiego Nieobecnego! 


 

 

- Autorka poradziła sobie z zestawieniem codzienności i duchowości, która miejscami wkracza na poziom zjawisk niemal nadprzyrodzonych - pisze w recenzji Wielkiego Nieobecnego Magdalena Galiczek-Krempa - Duchowość ukazana została jako jedna z ważniejszych sfer życia każdego człowieka. Tak jak o zdrowie, tak o duchowość trzeba dbać i w miarę możliwości należy ją rozwijać.

 

slider

 

Wkrótce ukażą się także kolejne części cyklu Kem Frydrych - Pełnia oraz Kuszenie. 

 

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Miło by było mieć tą książkę w swojej kolekcji.
2016-03-11 01:40:14
martucha180 Linia koment Trzeba będzie sie zapoznać.
2016-03-10 12:48:55
dayna15 Linia koment super
2016-03-10 11:26:31
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów