Atrakcje serwisu Granice.pl na Śląskich Targach Książki

«poprzedni     następny»
2015-11-06 20:31:20
news - Atrakcje serwisu Granice.pl na Śląskich Targach Książki

Konkurs fotograficzny i kilkaset książek do wygrania - tak można krótko podsumować działania redakcji serwisu Granice.pl - wszystko o literaturze na Śląskich Targach Książki w Katowicach, które trwać będą w dniach 6-8 listopada 2015. Do niedzieli czekamy na Was na stoisku 17 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

 

Konkursy dla zwiedzających - manewry targowe

 

Osoby, które odwiedzą stoisko serwisu Granice.pl będą mogły bezpłatnie otrzymać zestaw portalowych zakładek. Zapraszamy też bibliotekarzy, dla których mamy specjlane zestawy materiałów. Warto zwiedzanie targów rozpocząć od stoiska serwisu Granice.pl (17). Warto odebrać na naszym stoisku formularz konkursowy, po czym - zwiedzając targi - poszukać odpowiedzi na zawarte w nim pytania. Po zebraniu odpowiedzi trzeba wrócić do stoiska 17. Codziennie czytelnicy, którzy to uczynią, będą mogli liczyć na wygranie nawet kilkunastu nagród książkowych. 

 

 

Zrób sobie zdjęcie i... wygraj książki!

 

Książki można wygrać również w inny sposób. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie przy stoisku serwisu Granice.pl - na tle naszego roll-upa lub naklejek na ladzie. Wyślijcie je nam mailem na adres pr@wwpol.com z kilkoma słowami na temat tego, dlaczego polecacie innym nasz serwis. Zdjęcia te opublikujemy w naszym profilu na Facebooku, wieczorem każdego dnia podamy też, kto wygrał nagrody. Zwycięzców poprosimy o wpadnięcie na targi po odbiór nagrody albo też o podanie adresu - wówczas wyślemy im je pocztą.  

 

Śląska wymiana książkowa 

 

Zapraszamy na wymianę książkową organizowaną przez Śląskich Blogerów Książkowych przy I. Śląskich Targach Książki w Katowicach.

 

Regulamin:

1) Wymianę książkową organizują Śląscy Blogerzy Książkowi we współpracy z organizatorami I. Śląskich Targów Książki w dniach od 6.11.2015 r. do 8.11.2015 r. w godzinach 11:00-15:00.

 

2) Organizatorzy akcji w żaden sposób nie zarabiają na tej akcji oraz nie czerpią z niej żadnych innych profitów.

 

3) "Ile przynosisz tyle wynosisz" to główna zasada akcji.

 

4) Książki wymieniamy w dwóch kategoriach (ze względu na rok wydania książki): I kategoria to roczniki 2000 – 2007, II kategoria to roczniki 2008 - 2015.

 

5) Wymieniamy tylko beletrystykę dla dorosłych oraz dla młodzieży. Nie przyjmujemy słowników i podręczników itp. Przyniesione książki powinny być w dobrym stanie.

 

6) Wymiana odbywa się "z ręki do ręki" - jeśli zainteresuje was dana pozycja na stoliku z danej kategorii, to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).

 

7) Wraz z oddaniem książek na wymianę, uczestnik traci do nich prawo i nie może domagać się ich zwrotu. Może natomiast przyjść na kolejną edycję wymiany i wybrać książki z w ramach niewykorzystanej puli, jaka została mu przyznana wcześniej na karteczce potwierdzonej pieczątką ŚBK.

 

8) Wszystkie inne wątpliwości rozwieją blogerzy dyżurujący na stoisku.

 

 

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Niestety nie mam takich możliwości, ale biorę aktywnie udział w konkursach.
2015-11-10 18:28:32
Margarita1980 Linia koment Byłam na waszym stoisku - pozdrawiam serdecznie ekipę Granice.pl
2015-11-08 19:34:34
szpachela Linia koment Szkoda, że wczoraj nie było takich możliwości na Waszym stoisku :(
2015-11-07 00:57:06
dayna15 Linia koment trzeba kogoś podesłać na targi :)
2015-11-06 20:43:26
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów