Korzystajcie z rankingów książek!

«poprzedni     następny»
2014-01-06 14:14:09
news - Korzystajcie z rankingów książek!

Choć rok 2014 dopiero się rozpoczął, my już mamy dla Was zupełnie nową funkcję! Jesteście ciekawi, jakie książki najwyżej oceniają czytelnicy naszego serwisu? Jakie czytają najczęściej? Które najbardziej chcą przeczytać i na które zapowiedzi czekają z największą niecierpliwością? Prześledźcie nasze rankingi książek!

 

W pierwszym z nich prezentujemy książki, które najczęściej ocenialiście. W kolejnym - tytuły, które oceniliście najwyżej. Tu by książka mogła znaleźć się w rankingu, musiała zdobyć co najmniej 10 ocen. Trzeci z rankingów prezentuje najbardziej wyczekiwane zapowiedzi - te książki, których premiera jeszcze nie nadeszła, a które już umieściliście na półce chcę przeczytać. Z tą samą funkcją związany jest kolejny ranking. Prezentuje on książki (i spośród nowości, i spośród zapowiedzi), które chce przeczytać największa liczba czytelników.

 

W przypadku każdego z rankingów możecie wybór ograniczyć do książek wydanych w wybranym roku czy tytułów należących do konkretnego gatunku. Przejrzenie poszczególnych zestawień pozwoli Wam uzupełnić swoje biblioteczki. Z kolei większa liczba ocen sprawi, że rankingi będą bardziej miarodajne i rozbudowane. Zapraszamy więc do korzystania z naszej nowej funkcji! Możecie do niej powrócić w dowolnym momencie, najeżdżając na pozycję "Książki" w menu górnym i wybierając opcję "Rankingi". 

Opinia
Treści
yerba Linia koment Na coś takiego czekałem od dawna :-)
2014-01-12 13:23:30
azetka79 Linia koment bardzo dobry pomysł:) dzieki
2014-01-07 14:03:21
karin Linia koment świetny pomysł :)
2014-01-07 07:03:03
takahe Linia koment super pomysł oby więcej takich :)
2014-01-06 15:36:35
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów