Kolekcjoner na wiosnę

«poprzedni     następny»
2011-04-04 09:17:53
news - Kolekcjoner na wiosnę

 

Internauci wybrali najlepszą książkę na wiosnę. Alex Kava ze swą mrożącą krew w żyłach powieścią Kolekcjoner zwyciężyła w kategorii Kryminał, sensacja, thriller. Gorąco polecamy tę wiosenną lekturę!

 

Nad Florydę nadciąga potężny huragan. Charlie Wurth, zastępca dyrektora Bezpieczeństwa Krajowego oraz specjalista od zapobiegania skutkom huraganów, organizuje wszystkie służby odpowiedzialne za przeciwdziałanie klęskom żywiołowym. Tymczasem straż przybrzeżna podczas rutynowej kontroli wyławia z oceanu pojemnik ze starannie owiniętymi częściami ludzkiego ciała. Na prośbę Wurtha na Florydę przyjeżdża Maggie O’Dell. Agentka widziała wiele w swojej karierze. Ścigając morderców, psychopatów i przestępców, zagłębiała się w najbardziej mroczne i przerażające zakamarki ludzkiego umysłu. Jednak nawet ona nie była przygotowana na to, z czym miała się zmierzyć teraz. Tors, stopa, trzy ręce... Kto i w jakim celu precyzyjnie odcinał części ciała? Czy ktoś mógł być tak szalony, by je kolekcjonować?

 

Nadciągający znad Kuby potężny huragan, który według prognoz ma spustoszyć całą Florydę, sprawia, że z każdą chwilą jest coraz mniej czasu na rozwiązanie makabrycznej zagadki.

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów