Krzysztof Kozłowski i Góra Przemienienia - w Elblągu

«poprzedni     następny»
2009-10-18 23:58:31
news - Krzysztof Kozłowski i Góra Przemienienia - w Elblągu

6 listopada w Bibliotece Elbląskiej (ul. Świętego Ducha 3-7, Elbląg) odbędzie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Kozłowskim, autorem książki "Góra Przemienienia". Serdecznie zapraszamy w imieniu autora. 

 

O książce "Góra Przemienienia":

Życie Tomasza straciło sens, kiedy nadszedł dzień, gdy osoba, która każdego ranka szeptała  czule namiętne wyznania miłosne, wyjechała bez słowa pozostawiając jedynie na stole kartkę z krótkim zdaniem: "Nie kocham cię". Targany emocjami przekracza granice wyznaczone przez społeczne normy. Upokorzony przez żonę ciągle szuka prawdy, zadając sobie i napotykanym osobom pytanie o miłość, o jej istnienie i sens. Kiedy w końcu spotyka kolejną kobietę, nie potrafi poradzić sobie z poczuciem krzywdy. Co zwycięży, miłość czy gorycz? Czy upadek Tomasza jest końcem jego życia?

Odważnie i z wrażliwością napisana książka o uczuciach porzuconego mężczyzny, która w doskonały posób ukazuje to, co w ludziach umiera lub przez większość czasu śpi.            

                                                   

Kup tę książkę w naszej księgarni internetowej - TYLKO 26,10 zł!

 

autor,,Pisząc powieść, przeżyłem wielką wewnętrzną przygodę.Zajrzałem do najgłębszych zakamarków duszy, szukając w niej: poznanych ciekawych osobowości, niezapomnianych nocnych rozmów i odczuwanych emocji. Kiedy skończyłem, z satysfakcją wziąłem do ręki pierwszy wydrukowany egzemplarz książki. Dziś zapraszam Was, drodzy Czytelnicy, do przeżycia z bohaterami własnej przygody".

Krzysztof Kozłowski

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów