Lato z książką w Łebie

«poprzedni     następny»
2012-08-01 16:02:52
news - Lato z książką w Łebie

W dniach 11-12 sierpnia 2012 r., w Łebie na wszystkich wielbicieli słowa pisanego czeka prawdziwa niespodzianka - „Lato z książką”. To organizowany po raz pierwszy, innowacyjny projekt, a podczas pełnych atrakcji dni będzie możliwość spotkania się z popularnymi autorami, których książki publikowane są przez Wydawnictwo Zysk i S-ka.

W Łebie pojawią się m.in. tak znakomici goście, jak: Robert Gwiazdowski, Małgorzata Kalicińska, Sławomir Cenckiewicz, Zofia Kucówna i Jacek Pałkiewicz.

Każdy z autorów będzie miał okazję nie tylko zachęcić nowych czytelników do przygody z książką, ale także odpowiedzieć na pytania tych, którzy doskonale znają dotychczasowe publikacje. Dla wielbicieli literatury będzie to doskonała okazja, aby indywidualnie porozmawiać z twórcami, otrzymać autograf, a nawet zrobić wspólne zdjęcie.


Wśród licznych atrakcji odbędą się także prezentacje nowoczesnych form przedstawienia czytelnictwa, tj. silent booki. Czytelnicy będą mogli zapoznać się z procesem powstawania książki, od momentu przesłania przez autora maszynopisu, do jej premiery wydawniczej.


Najmłodsi również mogą spodziewać się prawdziwych niespodzianek – impreza promująca czytelnictwo nie obejdzie się bez czytania bajek, będą także różnego rodzaju gry, zabawy i konkursy.


Na rodziców czekać będzie filiżanka małej czarnej, będzie możliwość nie tylko delektować się jej smakiem i zapachem, ale też podziwiać prawdziwe dzieła kawowej sztuki. Impreza będzie bowiem urozmaicona o połączony z degustacją. pokaz parzenia kawy przez profesjonalnych basistów.


Pełna lista zaproszonych autorów będzie dostępna na stronie wydawnictwa - www.zysk.com.pl oraz na facebooku Zysk i S-ka Wydawnictwa.


 

Opinia
Treści
Cassidy95 Linia koment Niestety przegapiłam ;(
2012-08-17 17:11:03
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów