Nabór na Wydział Teatru Tańca PWST trwa!

«poprzedni     następny»
2011-05-10 08:36:13
news - Nabór na Wydział Teatru Tańca PWST trwa!

Jeśli fascynujesz się teatrem oraz tańcem, oraz masz dobrą kondycję fizyczną, dużo samozaparcia i ambicji – zapraszamy do wstąpienia w progi naszego Wydziału! Już kilka tygodni temu ruszył nabór na Wydział Teatru Tańca w Bytomiu, Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Ciągle czekamy na Wasze dokumenty do 31 maja, egzaminy natomiast odbędą się w dniach 15-18 czerwca br.

 

Rekrutacja na Wydział Teatru Tańca przebiega w dwóch etapach. Podczas pierwszego kandydaci prezentują swoje umiejętności przed dwoma komisjami - aktorską i taneczną. Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji stają przed wspólną komisją taneczno - aktorską, prezentując pełny wachlarz własnych umiejętności z zakresu aktorstwa i ruchu.

 

Kandydaci na studia na Wydziale Teatru Tańca mogą przystąpić do egzaminów jeśli złożyli komplet dokumentów wymaganych przy ubieganiu się o przyjęcie na I rok studiów (świadectwo dojrzałości lub ukończenia szkoły - w przypadku tegorocznych maturzystów, zaświadczenie lekarza medycyny pracy, podanie, kwestionariusz osobowy, 4 fotografie, kserokopie dowodu osobistego, dowód opłaty kwalifikacyjnej (który opcjonalnie może być dostarczony w późniejszym terminie)).

Wydział Teatru Tańca został powołany do życia w 2007 z inicjatywy tancerze i choreografa Jacka Łumińskiego. Wyjątkowa i niepowtarzalna specjalizacja „aktor teatru tańca”powstała we współpracy PWST ze Śląskim Teatrem Tańca. Studia są jednolite i trwają 4,5 roku, kończąc się nadaniem tytułu magistra. Program kształcenia zakłada interdyscyplinarną edukację w zakresie tańca, aktorstwa, teorii, historii teatru i tańca, polskiego folkloru, muzyki, anatomii, technik głębokich, nowych mediów, improwizacji, reżyserii i kompozycji.

 

Wymagane dokumenty należy przesłać do 31 maja 2011 na adres:

PWST w Krakowie Wydział Teatru Tańca

ul. Piłsudskiego 24a

41-902 Bytom

Egzaminy: 15-18 czerwca 2011

Aby uzyskać szczegółowe informacje zapraszamy na strony:

www.pwst.krakow.pl

www.facebook.com/WydzialTeatruTanca

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów