Nowa powieść Dana Browna 15 maja!

«poprzedni     następny»
2013-01-16 09:33:19
news - Nowa powieść Dana Browna 15 maja!

Nowa powieść autora Kodu Leonarda da Vinci, Inferno (Piekło?), ukaże się już 14 maja 2013. To kolejna książka Dana Browna, opowiadająca o harvardzkim specjaliście o symboliki, Robercie Langdonie. Jej akcja rozgrywać się będzie tym razem w samym sercu Europy, gdzie Langdon zgłębiał będzie tajemnice jednego z największych arcydzieł literackich. 

 

- Chociaż zajmowałem się Piekłem jako student, dopiero niedawno, podczas badań we Florencji, udało mi się dostrzec i docenić to, jak wielki i trwały wpływ miało dzieło Dantego na współczesny świat - mówi Dan Brown. - W nowej powieści będę miał przyjemność zabrać czytelników w podróż głęboko w tę tajemniczą rzeczywistość i ukazać im krajobraz pełen kodów, symboli i tajnych przejść. 

 

To fani pisarza, korzystając ze swoich kont w serwisach społecznościowych, odkryli tajemniczy obraz opublikowany na stronie today.com, który skrywał tytuł nowej powieści Browna. Publikując statusy na Facebooku i korzystając z tagu #DanBrownTODAY czytelnicy pomogli wypełnić mozaikę, która zawierała fragment okładki książki. 

 

W Polsce powieść ukaże się 2 października 2013 nakładem wydawnictwa Sonia Draga. Zaznaczycie w swoich wirtualnych biblioteczkach, że chcecie przeczytać Inferno (Piekło?)

 

 inferno

 

Opinia
Treści
takahe Linia koment Książka trafia na moją listę książek które chce przeczytać
2014-02-05 15:04:44
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów