Wywiad z Debbie Macomber

«poprzedni     następny»
2013-03-21 14:12:06
news - Wywiad z Debbie Macomber

O pisaniu książek marzyłam już w dzieciństwie. W mojej wyobraźni kłębiło się od fabuł i scen odgrywanych przez różne postaci - mówi Debbie Macomber, autorka Pensjonatu wśród róż - książki, ktora ukazuje się nakładem Wydawnictwa Literackiego. - Zawładnęło mną marzenie, by zostać pisarką. Myślałam o tym z radością i nadzieją. Pięć lat pilnie pracowałam nad tym, by sprzedać pierwszą powieść. Miałam wtedy czworo małych dzieci i pisałam przy kuchennym stole na pożyczonej maszynie do pisania. Od tego czasu minęło trzydzieści lat, a ta sama radość, której doświadczałam jako dziecko, towarzyszy mi dziś każdego ranka gdy siadam przy komputerze. Jestem szczęśliwa, że mogę robić to, co kocham. 

O urokach życia w małych miasteczkach i o tym, co buduje rodzinne szczęście królowa współczesnego romansu opowiedziała w wywiadzie, który publikujemy w naszym dziale publicystycznym. Zapraszamy do lektury!

 

Opinia
Treści
magdalenardo Linia koment Żebym sama miała tyle samozaparcia i wiary w siebie co autorka! Och... pomarzyć dobra rzecz...
2013-03-21 22:18:52
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów