"Harry Potter i Insygnia Śmierci" - druk od 9 stycznia

«poprzedni     następny»
2008-01-04 16:39:30
W środę, 9 stycznia, o godzinie 10. w Poznańskich Zakładach Graficznych, które mieszczą się w Poznaniu przy ul. Wawrzyniaka 39, odbędzie się symboliczny start druku siódmej części cyklu J.K. Rowling.  
Start druku siódmej części cyklu J.K. Rowling pt. "Harry Potter i Insygnia Śmierci", odbędzie się w jednej z dwóch najmagiczniejszych drukarni w Polsce w której powstaje ostatni tom serii.
Wydawnictwo prosi o punktualne stawienie się przed bramą Zakładów Graficznych i pozostawienie przepastnych toreb w redakcjach.
Wszyscy bowiem goście odwiedzający drukarnię w czasie druku "Insygniów Śmierci" będą poddani szczegółowej kontroli, która ma na celu zapobieganie niepożądanym sytuacjom i chronienie tajności książki.
Książka "Harry Potter i Insygnia Śmierci" ukaże się 26 stycznia.
Po śmierci Dumbledore'a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi opuszcza Hogwart, by odnaleźć sposób na pokonanie Voldemorta.
Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca.

Źródło: www.czytelnia.onet.pl

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów