Magdalena Witkiewicz odpowiada na pytania Czytelników!

«poprzedni     następny»
2013-04-20 09:35:14
news - Magdalena Witkiewicz odpowiada na pytania Czytelników!

Magdalena Witkiewicz. Matka Polka Biznesmenka. Gdańszczanka z urodzenia i zamiłowania. Prowadzi firmę marketingową Efekt Motyla, wychowuje dwoje dzieci (Liliankę i Mateusza), a w międzyczasie sieje cukinię, dynię i inne pomidory oraz pisze książki. Jej pogodne powieści obyczajowe ukazały się nakładem Wydawnictwa Sol. Świat Książki wydał Opowieść niewiernej. W ostatnich miesiącach ukazały się jej kolejne tytuły - nagrodzone jako "Najlepsze książki na wiosnę" Ballada o ciotce Matyldzie oraz Lilka i spółka. Wydała również powieść erotyczną - Szkołę żon.

 

Magdalena Witkiewicz postanowiła bliżej poznać swoich czytelników i porozmawiać z nimi za pośrednictwem naszego serwisu. Dlatego zapraszamy do zadawania Autorce w specjalnym wątku na naszym forum pytań na tematy szczególnie Was nurtujące. Autorka będzie na nie odpowiadała do niedzieli, 28 kwietnia 2013. Najciekawsze pytania - zgodnie z tradycją - nagrodzimy książkami lub punktami wymiennymi na książki w naszym sklepiku. Zapraszamy do dyskusji!

Opinia
Treści
magdalenardo Linia koment Przeczytałam dopiero jedną książkę autorki - "Opowieść niewiernej" - i nie bardzo wiem o co pytać autorkę, skoro nie znam innych jej książek :( Intryguje mnie jej wielostronność gatunków literackich. Chciałabym poznać inne jej książki.
2013-04-23 00:54:58
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów