Wygrajcie najlepsze książki na Gwiazdkę!

«poprzedni     następny»
2015-12-11 14:19:46
news - Wygrajcie najlepsze książki na Gwiazdkę!

Zakończył się nasz plebiscyt "Najlepsza książka na Gwiazdkę". W jego ramach nasi czytelnicy oraz jurorzy wybrali książki, które stanowić będą idealne prezenty świąteczne nie tylko dla kobiet, nie tylko dla mężczyzn, dla dzieci w różnym wieku, dla młodzieży, miłośników historii czy fantastyki. Zapoznajcie się ze specjalnym tekstem, w którym prezentujemy nagrodzone książki. Mamy też dla Was świąteczny konkurs, w którym wygrać możecie zestawy liczące po 3 książki! 

 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkurusie, należy zapoznać się ze specjalnym tekstem, w którym prezentujemy nagrodzone książki i napisać, który spośród tytułów biorących udział w naszym plebiscycie chcielibyście przeczytać i dlaczego. Warto także dodać tę książkę do swojej wirtualnej biblioteczki. Na zgłoszenia czekamy do 17 grudnia 2015 - tak, byśmy zdążyli wysłać do Was przesyłkę jeszcze przed Świętami.

 

Weźcie udział w naszym konkursie! 

Opinia
Treści
Rojasi Linia koment Najbardziej zaciekawił mnie opis "Domu na Wschodniej" Sabiny Jakubowskiej. Zwrócił moją uwagę główny bohater, bo nazywany jest Doro-czyli tak samo jak nazywają mnie. Tyle że mój skrót wziął się od Dorota, a on Teodor. Po pierwszym zaciekawieniu chciałam przeczytać wiecej opisu i spodobał mi się. Doro jest bardzo do mnie podobny: ja również jestem oczytana i chciałabym napisać książkę. Tak więc-bardzo chciałabym poznać bliżej mojego imennika Doro :)
2015-12-12 19:50:42
beatrycze66 Linia koment udział wzięty :)
2015-12-11 15:00:59
dayna15 Linia koment super :)
2015-12-11 14:31:16
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów