Lot Wrony - spotkanie z L. Chorzewskim

«poprzedni     następny»
2013-05-10 13:27:21
news - Lot Wrony - spotkanie z L. Chorzewskim

Wydawnictwo Gerls oraz Leszek Chorzewski zapraszają na spotkanie autorskie z okazji wydania książki Lot Wrony - prawdziwej historii rejsu i awaryjnego lądowania na warszawskim Okęciu, które oglądał cały świat. Spotkanie odbędzie się 10 maja o godz. 17.00 w Muzeum Wojska Polskiego. 

 

1 listopada 2011 roku cała Polska wstrzymała oddech. Boeing 767 z 220 pasażerami na pokładzie krążył nad Warszawą, ale nie lądował. Obok pasażerskiej maszyny przemknęły wojskowe myśliwce F-16. Potwierdził się najgorszy scenariusz - awaria podwozia. Godzina godzinie, minuta po minucie dowiadujemy się, co dokładnie działo się z bohaterami pechowego rejsu numer LO016. 

 

Leszek Chorzewski – ówczesny rzecznik LOT-u – nie tylko przestudiował raporty, ale i spędził długie godziny na rozmowach z pasażerami i swoimi kolegami m.in.: kapitanem Tadeuszem Wroną, szefem załogi Jerzym Konofalskim i stewardesami. Z tych opowieści powstała pełna niezwykłych emocji i zaskakującym zwrotów akcji powieść, której lektura jest bardziej wciągająca niż pełne fikcyjnych sensacji thrillery. Bo tę dramatyczną historię z pięknym happy endem napisało samo życie.  

 

Co się działo na pokładzie? Czy wybuchła panika? Czy załoga zaczynała tracić zimną krew? O czym myślał kapitan? Co przeżywali pasażerowie? Tego wszystkiego Czytelnicy dowiedzą się z książki Lot Wrony, której patronuje redakcja serwisu Granice.pl - wszystko o literaturze. 

Opinia
Treści
takahe Linia koment czekam na nastepne takie akcje
2014-02-06 14:18:29
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów