Targowe Premiery Impulsu

«poprzedni     następny»
2016-10-26 09:56:16

Oficyna Impuls - C61

 

Niespodzianki, gratisy i konkursy - KTK na stoisku C61!

Oficyna Wydawnicza "Impuls" - stoisko C61
 

TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE

Drodzy Czytelnicy od XX Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie dzieli nas już tylko 3 dni. Chcielibyśmy wszystkim naszym Czytelnikom podziękować za to, że przez wile lat naszej obecności na krakowskich targach książki tak licznie odwiedzaliście nasze stoiska (ekspozycje), za Waszą sympatię do naszych autorów, tytułów i do nas samych!

Podczas tegorocznych targów, nie tylko będą na Państwa czekały nasze premiery, nowości i bestsellery w sumie 250 tytułów, ale także specjalna niespodzianka…

Przez cztery dni na naszym stoisku, będzie ustawione specjalne pudełko do którego można wrzucać karteczki z imieniem i numerem telefonu (kontaktowym), a pod koniec każdego dnia wybierzemy trzy osoby i nagrodzimy książkowymi niespodziankami z naszego wydawnictwa.

Punktualnie o godzinie 16:30 codziennie zapraszamy na losowanie nagród. Życzymy powodzenia i do zobaczenia na stosiku C61 (20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie)


Do zobaczenia już 27 października:)

 http://impulsoficyna.com.pl/aktualności

 

Krakowskie Targi Książki 2016! Nowości i premiery, konkursy i rabat!

Oficyna Wydawnicza "Impuls" - stoisko C61
 

TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE

W dniach 27-30.10. br. zapraszam na Targi Książki w Krakowie na stoisko C61 z hasłem przewodnim "Żeby czytać, trzeba być otwartym".

Największe polskie wydawnictwa, pośród których nie mogło zabraknąć naszego wydawnictwa, ponad pół tysiąca autorów, generujących gigantyczne kolejki fanów, międzynarodowi goście czyli Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Odbędą się one już po raz 20. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków w dniach 27-30 października 2016! Zapewniamy wysoką temperaturę od naszych nowości na stoisku C61

Teraz nowa i miła dogodność dla odwiedzających:
Targowa mobilna aplikacja stanowić będzie niezbędne źródło informacji o wydawcach i książkach.

Już teraz zapraszamy do naszej wizytówki w aplikacji: "Oficyna Wydawnicza Impuls" w części 1. Wydawcy a tam szereg cennych wiadomości, jak: obszerny opis naszego wydawnictwa oraz świadczonych usług, dane kontaktowe, mapka dojścia do naszego stoiska C61, pliki z ofertami i ulotkami "podpowiedź" do pobrania, zakłada z aktualnymi promocjami (dynamicznie się zmienia), dlatego warto nas w aplikacji systematycznie śledzić!

Ciąg dalszy atrakcji jakie przygotowaliśmy dla naszych Czytelników na targi:
 
 

▶ http://impulsoficyna.com.pl/aktualności

 

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment To miło,że Wydawnictwo Impuls będzie na Targach. Lubię to Wydawnictwo i zachęcam do kupowania ich książek.
2016-10-26 12:43:25
martucha180 Linia koment Szkoda, że mnie nie będzie na Targach.
2016-10-26 09:58:38
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów