Teraz 33% rabatu na całą literaturę młodzieżową w księgarni internetowej www.platon24.pl

«poprzedni     następny»
2015-06-01 10:55:57
news - Teraz 33% rabatu na całą literaturę młodzieżową w księgarni internetowej www.platon24.pl

1 czerwca nie jest dniem tylko tych najmłodszych, ale także tych większych, dlatego księgarnia Platon24.pl ma wspaniałą niespodziankę właśnie dla tych troszkę większych. Poniżej znajdziecie gorące premiery tytułów iście młodzieżowych!zniszcz"Zniszcz ten dziennik wszędzie" Keri Smith

 

Wyczekiwana przez wszystkich miłośników twórczości Keri Smith kolejna część kultowego bestsellera „Zniszcz ten dziennik”! Tym razem dziennik można tworzyć wszędzie. Kieszonkowy format zachęca do zabierania go zawsze ze sobą i kreatywnego „niszczenia” gdziekolwiek jesteś - w drodze do szkoły lub pracy, podczas podróży, w samolotach i środkach komunikacji miejskiej, w miejscach publicznych, na szczycie góry czy brzegu jeziora, utrwalając swoje emocje, wrażenia i obserwacje z otaczającego świata. Dziesiątki nowych zadań w dzienniku zaskoczą cię i zainspirują, a najciekawsze polecenia z pierwszej części, pozwolą ci na nowo zrealizować kolejne, twórcze pomysły. Odkryj nowe sposoby na wykorzystanie wyobraźni do różnych form artystycznego wyżycia się i eksperymentów. ZNISZCZ TEN DZIENNIK WSZĘDZIE Z TOBĄ!

 

Kup tę książkę w księgarni platon24.pl!

 

 

kraina"Kraina jutra. Początek" Jeff Jensen, Jonathan Case

 

Jest rok 1939. Tajne stowarzyszenie geniuszy ma zamiar ujawnić ludzkości dowody niezwykłego odkrycia. Na ich drodze pojawia się tajemniczy pół-człowiek, pół-maszyna, który nie zatrzyma się przed niczym, by uniemożliwić im realizację tej misji.

Niesamowita opowieść na podstawie porywającego filmu science-fiction wytwórni Walt Disney Studios Kraina jutra, gdzie świat nauki, miesza się z fantazją. Ten oryginalny prequel powieści zawiera dodatkowo 20 stronicowy komiks.

 

Kup tę książkę w księgarni platon24.pl!

 

 

nastepczyni"Następczyni. Rywalki." Tom 4 Kiera Cass

 

Dwadzieścia lat temu America Singer wzięła udział w Eliminacjach i zdobyła serce księcia Maxona. Teraz nadszedł czas, by swoje Eliminacje zorganizowała księżniczka Eadlyn. Eadlyn nie oczekuje, że jej Eliminacje będą choć odrobinę przypominać bajkową historię romansu jej rodziców. Jednak gdy rozpoczyna się rywalizacja, dziewczyna odkrywa, iż znalezienie szczęśliwego zakończenia nie jest tak niemożliwe, jak zawsze się spodziewała.

 

Kup tę książkę w księgarni platon24.pl!

 

Sprawdź całą ofertę promocyjną: http://platon24.pl/literatura-mlodziezowa-259/?products[dostep_detal]=1&products[sortby]=%20&products[direction]=DESC&products[layout]=list&products[limit]=20

 

Opinia
Treści
violabu Linia koment Ojojoj! Nie myślałam, że na Granicach będzie promowany takie coś jak "Zniszcz ten dziennik" :-( Rozumiem powody finansowe, ale POZIOM!?
2015-06-01 12:20:04
szpachela Linia koment Platon zawsze w gotowości, by uraczyć promocjami :)
2015-06-01 11:01:39
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów