Pierdomenico Baccalario w Polsce!

«poprzedni     następny»
2011-10-28 11:38:05
news - Pierdomenico Baccalario w Polsce!

Wielka gratka dla fanów serii "Ulysses Moore", "Century" i "Will Moogley. Agencja duchów" - do Polski przyjeżdża włoski autor bestsellerowych powieści dla młodzieży - Pierdomenico Baccalario! Z czytelnikami spotka się dwa razy: 4 listopada o godz. 18 w salonie Empik Junior w Warszawie (ul. Marszłakowska 116/122) oraz 5 listopada o godz. 14 na stoisku A 43 FK Olesiejuk podczas Targów Książki w Krakowie.

To niezwykle rzadka przyjemność - Pierdomenico spotkać będzie można w Polsce dopiero drugi raz. Serdecznie zapraszamy! Na wszystkich fanów czekać będzie drobny upominek związany z twórczością włoskiego pisarza.


Przyjazd Pierdomenico zbiega się w czasie z premierą jego nowej książki "Cyboria. Przebudzenie Galena".

Otto Błyskawica Perotti ma 13 lat, czerwony rower, kocha liczby i zagadki. Na łożu śmierci dziadek zostawia mu dziwna szkatułkę pokrytą liczbami i bilecik, na którym napisano "Idź ty!". Ale dokąd? Gdzieś daleko, w nieznanej części świata, doskonałe miasto Cyboria od ponad 90 lat czeka na nowych mieszkańców. Jednak droga, która do niego prowadzi, nie jest dostępna dla wszystkich. Roboty i ryzykowne przedsięwzięcia, nieskończone zapasy energii i zdrady to elementy nowej wielkiej przygody, którą przedstawił w swej książce Pierdomenico Baccalario.

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów