Po targach - Warszawski Kiermasz Książki i Prasy

«poprzedni     następny»
2010-05-12 08:55:34
news - Po targach - Warszawski Kiermasz Książki i Prasy

W dniach 29-30 maja w Warszawie, na Rynku na Mariensztacie odbędzie się Warszawski Kiermasz Książki i Prasy. Organizatorem i sponsorem imprezy jest Urząd Miasta st. Warszawy, a organizatorem wykonawczym Murator Expo. Program Artystyczny zapewnia Stołeczna Estrada. Patronat nad przedsięwzięciem objęło Polskie Towarzystwo Wydawców Książek i Izba wydawców Prasy.

Do dyspozycji wystawców oddanych zostanie 67 namiotów, każdy o powierzchni 9 mkw., wyposażonych w: ladę, regał z półkami, krzesła, stół, wykładzinę, punkty świetlne, gniazdka elektryczne oraz tabliczkę informacyjną z nazwą wystawcy. Namioty ustawione zostaną na specjalnie wygrodzonym placu na Rynku na Mariensztacie. Teren kiermaszu ma zostać otoczony barierkami i pozostawać pod całodobową ochroną. 

„W wiosennej atmosferze wszyscy, którzy wybiorą się na Kiermasz będą mogli zagłębić się lekturze, odpocząć w specjalnie zaaranżowanej kaw3iarence i posłuchać muzyki podczas organizowanych na scenie mini-koncertów. Ponadto planowane są spotkania z autorami i promocje nowości wydawniczych” – czytamy w komunikacie organizatora imprezy.

Ponieważ fundatorem jest Urząd Miasta st. Warszawy, uczestnictwo w Kiermaszu jest dla wydawców bezpłatne. Pierwszeństwo w udziale przysługuje uczestnikom Warszawskich Targów Książki (13-16 maja, PKiN). 

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów