Premiera nowej książki J. L. Wiśniewskiego

«poprzedni     następny»
2014-07-02 07:09:07
news - Premiera nowej książki J. L. Wiśniewskiego

Niektórych tęsknot nie da się ukoić. O pewnych rzeczach nie sposób zapomnieć. Niektóre przeżycia zostawiają w nas ślady na zawsze. Już 3 lipca będzie miała miejsce premiera nowego zbioru felietonów Janusza L. Wiśniewskiego Ślady

 

Janusz Leon Wiśniewski obdarowuje nas kolejną porcją opowieści o losach przypadkowo —albo i nie przypadkowo — poznanych ludzi. Zwykłych i zarazem wyjątkowych. Zamieszkujących wielkie metropolie i mniejsze, niemieckie miasteczka. Wbrew pozorom, postaci te łączy bardzo wiele: pragnienie miłości i kontaktu z drugim człowiekiem. Janusz L. Wiśniewski opowiada niezwykłe historie ludzi, którzy mimo bolesnych doświadczeń nie tracą nadziei na udane życie. Autor, mistrzowsko łączący w swoich opowieściach emocje, erotykę i naukę, po raz kolejny daje się poznać jako niezrównany znawca ludzkich dusz: męskich i żeńskich.   

 

Zapraszamy do przeczytania zbioru Janusza L. Wiśniewskiego. Zapraszamy do przeczytania redakcyjnej recenzji książki. Zapraszamy - wreszcie - na spotkanie z Januszem L. Wiśniewskim, które odbędzie się 11 lipca (piątek) o godz. 18:00 w Empiku Junior w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122). 

Opinia
Treści
azetka79 Linia koment czekałam, czekałam i się doczekałam:)
2014-07-02 08:22:09
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Cień jabłoni
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów