Richard Castle powraca!

«poprzedni     następny»
2014-10-16 22:55:32
news - Richard Castle powraca!

Już we wtorek 21 października na antenie Universal Channel będzie miała miejsce premiera 7 sezonu serialu "Castle". Jego bohaterem jest współpracujący z policją przy rozwiązywaniu zagadek kryminalnych pisarz, Richard Castle. Wydawanym w Polsce książkom Richarda Castle'a patronuje serwis Granice.pl - wszystko o literaturze. Ostatnio nakładem Wydawnictwa 12 Posterunek ukazała się Gorączka zmysłów

O powieści Gorączka zmysłów:

Pełna intryg i szybkich zwrotów akcja Gorączki zmysłów, niezwykle pasjonującej powieści kryminalnej autora bestsellerów ,,New York Timesa", Richarda Castle'a, ponownie łączy Nikki Heat, nieustępliwą i seksowną detektyw Wydziału Zabójstw nowojorskiego Departamentu Policji, z przemądrzałym reporterem Jamesonem Rookiem.

 

Dziwaczne morderstwo księdza w klubie usług sadomasochistycznych w Nowym Jorku staje się wstępem do najbardziej pasjonującego i niebezpiecznego śledztwa, jakie kiedykolwiek prowadziła Nikki. Heat staje do walki z najbezwzględniejszym w mieście baronem narkotykowym, aroganckim dostawcą sprzętu i usług dla CIA oraz tajemniczym szwadronem śmierci, który za wszelką cenę chce pozbawić ją życia. A jest to jedynie wierzchołek góry lodowej, początek drogi, która wiedzie w głąb mrocznej konspiracji sięgającej na sam szczyt nowojorskiego Departamentu Policji.

 

Kiedy Nikki za bardzo zbliża się do prawdy, zostaje nieoczekiwanie okryta hańbą, pozbawiona odznaki i pozostawiona samej sobie jako cel dla zabójców. Nie ma przy sobie już nikogo, komu mogłaby zaufać. Z wyjątkiem jednego tylko człowieka w jej życiu, który nie jest policjantem - reportera Jamesona Rooka.

 

 

W samym środku nowojorskiej zimy stulecia detektyw Nikki Heat z całą determinacją chce dowieść jednego: że robi się coraz goręcej.

 

Opinia
Treści
Mysza_99 Linia koment Tylko książka się nijak ma do serialu :) Tyle tylko, że przewija się przez fabułę - zarówno to, że Castle pisze, jak i jego spotkania autorskie i premiery (chociaż fakt, w ostatnich sezonach jakoś mniej, ale i serial jakiś taki gorszy ostatnio). Serial polecam.. 4 pierwsze sezony są fajne. Dalej.. co kto lubi. Ja dalej nie lubię, ale z mojej prywatnej sympatii do Stany oglądam wciąż...
2014-10-27 07:55:00
czarniutka21 Linia koment w sumie oglądałam kilka odcinków tego serialu, więc z chęcią bym przeczytała tą książkę ;)
2014-10-17 10:30:35
violabu Linia koment Moja zasada: najpierw książka, potem film.
2014-10-17 07:38:46
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów