Rusza czwarta edycja konkursu "Bazgroł"!

«poprzedni     następny»
2013-01-07 08:33:17
news - Rusza czwarta edycja konkursu "Bazgroł"!

Rozpoczął się rok 2013, pora więc oficjalnie ogłosić start 4. edycji konkursu literacko - plastycznego Bazgroł, organizowanego przez portale duże Ka i Papierowy Pies.

 

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, organizatorzy zapraszają do zabawy duety autorskie dziecko-dziecko, dziecko-dorosły, w których jedna osoba piszę bajkę/baśń, druga zaś wykonuje do niej ilustracje. Dodatkowo, choć nie obowiązkowo, można z tak powstałego dzieła wykonać książkę - bazując na wskazówkach podanych na specjalnej stronie konkursowej lub opierając się na własnym pomyśle.

 

Choć każda z poprzednich edycji na swój sposób była niepowtarzalna, to tegoroczny Bazgroł zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Po pierwsze: za sprawą Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej, która zgodziła się objąć go swoim patronatem honorowym. Po drugie: ze względu na nazwiska jury (podzielonego na ekipę dorosłą i dziecięcą), w skład którego wchodzą: Marcin Szczygielski, Grzegorz Kasdepke, Robert Romanowicz, Ewa Świerżewska, Aleksy Krzysztofiak i Marysia Jagodzińska. Po trzecie: ze względu na nagrody, wśród których znajdują się między innymi Złote Pióra dla najlepszej osobnej bajki i ilustracji ufundowane przez Salon Jubilerski On-Line Impressimo.pl. Po czwarte wreszcie, ze względu na powstanie ebooka i audiobooka złożonego z najlepszych prac, który zgodził się nagrać aktor filmowy i teatralny Dariusz Jakubowski.

 

Dla dzieci, które chciałyby wziąć udział w akcji, a nie mogą - z różnych powodów - znaleźć partnera, przygotowany został zestaw gotowych bajek i ilustracji!

 

Oczywiście, nie są to wszystkie niespodzianki jakie czekają uczestników konkursu! Więcej przeczytać można na specjalnej stronie na portalach Papierowy Pies i duże Ka, oraz na Facebooku. Więcej informacji: http://papierowypies.pl/hot_page.php?id=2

Opinia
Treści
takahe Linia koment czekam na kolejna edycję
2014-02-05 15:14:26
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów