Rusza nowe wyzwanie czytelnicze!

«poprzedni     następny»
2013-06-10 10:09:23
news - Rusza nowe wyzwanie czytelnicze!

Coraz więcej osób przyłącza się do naszych wyzwań czytelniczych. Wygrać w nich można między innymi zestawy liczące 52 książki, 26 książek i 12 książek.

 

Uznaliśmy, że warto nasze wyzwania nieco rozwinąć i uzupełnić. Na przykład: zachęcając do czytania książek należących do określonego gatunku czy dotyczących konkretnej tematyki. Wspólnie z wydawnictwem Papierowy Księżyc chcemy zaprosić Was do udziału w kolejnym wyzwaniu. Zachęcamy, byście do 31 sierpnia 2013 sięgali po książki tego właśnie wydawnictwa. Znajdziecie wśród nich publikacje bardzo różne - zarówno horrory i thrillery (między innymi powieści słynnego Jacka Ketchuma), kryminały i powieści sensacyjne, fantastykę i fantasy, paranormal i urban fantasy, literaturę dla młodzieży, dla kobiet, literaturę faktu i znakomite powieści ze światowej literatury, stąd zapewne każdy z czytelników znajdzie odpowiednie dla siebie pozycje. Nie określamy liczby publikacji, które musicie przeczytać. Nie określamy konkretnych tytułów, choć poniżej prezentujemy kilka propozycji wydawnictwa, po które - być może - zechcecie sięgnąć. Aby wziąć udział w naszym wyzwaniu, po prostu:

- wypowiedzcie się w specjalnym temacie na naszym forum, zgłaszając się w ten sposób

- utwórzcie półkę w swojej wirtualnej biblioteczce i nazwijcie ją "Wyzwanie - Papierowy Księżyc"

- dodawajcie na nią przeczytane książki, podobnie jak w przypadku wyzwania głównego, oznaczając książki jako przeczytane, oceniając je i dodając opinie o nich.

 

Na początku września zapoznamy się z Waszymi zgłoszeniami i wybierzemy laureatów, którzy otrzymają specjalne zestawy książek, bazujące na Waszych czytelniczych zainteresowaniach.

Opinia
Treści
takahe Linia koment jedno z lepszych wyzwań
2014-02-06 13:44:58
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów