Rusza nowe wyzwanie czytelnicze!

«poprzedni     następny»
2014-06-16 11:36:28
news - Rusza nowe wyzwanie czytelnicze!

Coraz więcej osób przyłącza się do naszych wyzwań czytelniczych. Wygrać w nich możecie między innymi zestawy liczące 52 książki, 26 książek i 12 książek. Podobnie jak w zeszłym roku uznaliśmy, że warto nasze wyzwania nieco rozwinąć i uzupełnić. Na przykład zachęcając do czytania książek należących do określonego gatunku czy dotyczących konkretnej tematyki. Wspólnie z wydawnictwem Noir Sur Blanc chcemy zaprosić Was do udziału w kolejnym wyzwaniu. Zachęcamy, byście do 31 sierpnia 2014 sięgali po publikacje z zakresu literatury faktu i biografie - szczególnie uwzględniając książki poświęcone postaciom niezwykłym - awanturnikom, podróżnikom, odkrywcom.

 

Chcemy, byście w ramach wyzwania sięgali po takie książki, jak Odcięta ręka oraz pozostałe tomy autobiografii Cendrarsa, Oswajanie świata Bouviera, Kolekcjoner światów Trojanowa, Samuraj William Gilesa Miltona czy W syberyjskich lasach Tessona. Oczywiście wśród książek Oficyny Literackiej Noir Sur Blanc, jak również w księgarniach czy bibliotekach znajdziecie zdecydowanie więcej tytułów, które zakwalifikować można do tego wyzwania, te jednak bardzo dobrze oddają jego charakter.

 

Tradycyjnie nie określamy liczby publikacji, które musicie przeczytać. Nie określamy konkretnych tytułów, choć prezentujemy kilka propozycji wydawnictwa, po które - być może - zechcecie sięgnąć.

 

Aby wziąć udział w naszym wyzwaniu, po prostu:

- wypowiedzcie się w specjalnym temacie na naszym forum, zgłaszając się w ten sposób

- utwórzcie półkę w swojej wirtualnej biblioteczce i nazwijcie ją "Wyzwanie - niezwykłe postaci 2014"

- dodawajcie na nią przeczytane książki, podobnie jak w przypadku wyzwania głównego, oznaczając książki jako przeczytane, oceniając je i dodając opinie o nich.

 

We wrześniu zapoznamy się z Waszymi zgłoszeniami i wybierzemy laureatów, którzy otrzymają specjalne zestawy książek, bazujące na Waszych czytelniczych zainteresowaniach. Zapraszamy do zabawy!

Opinia
Treści
nureczka Linia koment Chyba się skuszę i podejmę wyzwanie!
2014-06-16 11:48:22
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów