Ruszają bezpłatne szkolenia dla osób piszących!

«poprzedni     następny»
2014-01-30 12:25:27
news - Ruszają bezpłatne szkolenia dla osób piszących!

Trwają zapisy na bezpłatny cykl szkoleń Akademii Autorów. Szkolenia są skierowane do wszystkich osób chcących doskonalić swój warsztat pisarski i publikować swoje treści w Internecie. 

 

Akademia Autorów jest cyklem bezpłatnych szkoleń online. Wszystkie szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznych ćwiczeń. Osoby biorące udział w pierwszych 2 szkoleniach rozwiną swój warsztat dziennikarski i zdobędą wiedzę na temat kreatywnego pisania artykułów. Następnie uczestnicy zapoznają się z podstawami marketingu internetowego i dowiedzą się, jak skutecznie promować swoją twórczość. Ostatnie szkolenie z pierwszego cyklu przeprowadzi profesjonalny fotograf, który zaprezentuje, jak wykonywać dobre zdjęcia w domowych warunkach.

 

Szkolenia prowadzą osoby posiadające wiedzę i wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Organizatorem Akademii Autorów jest portal Zaradni.pl.

 

 

Każdy może wziąć udział

 

Szkolenia powstały z myślą o wszystkich osobach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat pisania i publikowania własnych treści w Internecie np. blogerach, początkujących dziennikarzach, freelancerach i studentach.

 

 

Jak wziąć udział i zapisać się na szkolenia?

 

Pierwsze 4 szkolenia z cyklu Akademii Autorów odbędą się w terminie 04-08 lutego br. Nabór potrwa do końca stycznia. Szczegółowy harmonogram i plan szkoleń, a także formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie Akademii Autorów.

Opinia
Treści
pokooj36 Linia koment a ja przegapiłam, ale mam nadzieję, że zgodnie z zapowiedzią szkolenia tego rodzaju będą się odbywać w miarę regularnie
2014-02-03 22:06:31
takahe Linia koment Dziękuję bardzo za informację :)
2014-01-30 12:29:18
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów