Scenopisarstwo dla początkujących

«poprzedni     następny»
2016-09-28 07:06:43
news - Scenopisarstwo dla początkujących

Kochasz kino? Masz pomysł na film, lecz nie wiesz, jak go zrealizować? Marzysz o napisaniu scenariusza, ale brak Ci czasu, motywacji, umiejętności? Teraz możesz to zmienić! Bahama Films zaprasza na dwudziestą drugą edycję warsztatów „Scenopisarstwo dla początkujących". Oto, co piszą o nich organizatorzy:

 

„Jesteśmy przekonani, że każdy – niezależnie od wieku, płci, wykształcenia czy wykonywanego zawodu – nosi w sobie ogromny potencjał wart zauważenia i wykorzystania w branży filmowej. Na warsztaty zapraszamy wszystkich – bez wyjątku! Nasz najmłodszy Kursant miał 16, a najstarszy – 86 lat! Od 2010 roku przeszkoliliśmy prawie 500 Kursantów. Nasi absolwenci dostali się do wymarzonych szkół filmowych w Polsce, kilkanaście osób pisze seriale telewizyjne, niektórzy sprzedali swoje scenariusze fabularne, inni sami je zrealizowali, jedna z kursantek prezentowała scenariusz napisany na warsztatach kontynuacyjnych podczas festiwalu w Cannes, a inny kursant był nominowany do Oscara.

 

Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do dalszego rozwoju. Nasi Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS, dzięki czemu pozostajemy z Nimi w kontakcie i wspólnie pracujemy nad kolejnymi projektami. Oferujemy także możliwość dalszego rozwoju, organizując kontynuacyjne warsztaty scenariuszowe.

 

Warsztaty obejmują 30 godzin zajęć. Praca przebiega w małych grupach (5 – 8 osób). Warsztaty organizowane są w centrum Warszawy, przy ulicy Puławskiej 61 oraz w centrum Krakowa, przy ul. Rajskiej 1/138 (w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej), zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy (możliwość wyboru dogodnego terminu). "

 

Zapisz się już dziś!

 

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej www.bahamafilms.pl oraz na facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage 

 

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Pomysł ciekawy, ale niekorzystnie z realizacją.
2016-09-30 18:45:25
martucha180 Linia koment Ciekawe warsztaty.
2016-09-28 08:59:56
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Cień jabłoni
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów