Spotkanie z Martyną Wojciechowską w CH 3 Stawy

«poprzedni     następny»
2011-10-19 09:18:01
news - Spotkanie z Martyną Wojciechowską w CH 3 Stawy

Martyna Wojciechowska, słynna globtroterka, prezenterka telewizyjna i autorka książek podróżniczych, odwiedzi 22 października Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach. Wizyta będzie miała związek z wystawą zdjęć "4 żywioły - Martyny Wojciechowskiej życie na 100 %".


Ekspozycja będzie dostępna dla gości katowickiej galerii od 22 października do 2 listopada.Fotografie pochodzą z wypraw w najodleglejsze zakątki świata. Ich motywem przewodnim są 4 żywioły - woda, ogień, powietrze i ziemia, które towarzyszyły znanej dziennikarce w podróżach po wszystkich kontynentach. W sumie do obejrzenia będzie 30 zdjęć. Oddają one wrażenia i emocje przeżywane podczas ekstremalnych wypraw. - Z każdą z tych fotografii wiąże się wyjątkowa historia. Martyna Wojciechowska będzie o nich mówić podczas spotkania. Opowie jakie przygody się jej przytrafiły. Przedstawi również w jaki sposób wystawa powstawała. Po części oficjalnej będzie okazja, by dostać autograf zdobywczyni Korony Ziemi, czyli 7 najwyższych szczytów poszczególnych kontynentów - mówi
Katarzyna Deresz z National Geografic, organizatora ekspozycji.Katowickie CH 3 Stawy jest jednym z 5 przystanków Martyny Wojciechowskiej w jej trasie po Polsce. Ze swoją wystawą odwiedziła już centra handlowe w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku, a w planach poza Katowicami ma również Kraków. - Wybierając miejsca do ekspozycji wystawy decydowaliśmy się na te najbardziej popularne, tak by jak najwięcej osób mogło w niej uczestniczyć - dodaje Katarzyna Deresz.Spotkanie w CH 3 Stawy rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa dwie godziny.

 

Zdjęcie pochodzi stąd.

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów