Terapeutyczne rozmowy o związkach

«poprzedni     następny»
2012-10-23 10:34:55
news - Terapeutyczne rozmowy o związkach

15 października br. nakładem wydawnictwa Helion/Sensus.pl ukazała się książka Pawła Droździaka i Renaty Mazurowskiej – Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach

 

Dlaczego w naszym życiu tak istotne są relacje z innymi, dlaczego tak ważna jest bliskość i co, gdy jej nie ma albo jest zbyt wiele?

 

Jak stworzyć dobrą i trwałą relację? Jak uniknąć wciąż powtarzanych błędów? Jak zmieniać - albo wręcz zrywać - niszczącą relację i nie narazić się przy tym na niepotrzebne huśtawki emocjonalne? Kiedy potrzebna jest terapia? Na te wszystkie pytania odpowiada Paweł Droździak, doświadczony psycholog i psychoterapeuta w rozmowie z Renatą Mazurowską, dziennikarką specjalizującą się w tematyce psychologicznej. Jeśli chcesz przyjrzeć się swoim własnym relacjom  i spróbować je ulepszyć - przeczytaj tę książkę. 

Tworzenie pozytywnych związków międzyludzkich to jedno z największych wyzwań, jakie stawia przed nami codzienność. Subtelna sieć wzajemnych zobowiązań, emocji, naturalnych sympatii lub antypatii wpływa na nasze funkcjonowanie, odbija się na nastroju i w dużym stopniu decyduje o jakości życia. Jednak najważniejsze z naszych relacji dotyczą zaledwie kilku osób: partnerów życiowych, rodziców, dzieci. To one potrafią nas uszczęśliwić bądź unieszczęśliwić - i vice versa. Aby świadomie zbudować z nimi trwałe związki, satysfakcjonujące obie strony, czasem trzeba spojrzeć z dystansu i spróbować zdiagnozować przyczyny pojawiających się problemów. 

 

Każdą relację można ulepszyć.

Przeczytaj, zrozum, przemyśl - i stwórz dobry związek.

 

Książkę Pawła Droździaka i Renaty Mazurowskiej Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach objęły patronatem  medialnym : magazyn „SENS” oraz portal www.psychologia.net.pl.

 

Zapraszamy do księgarni Sensus.pl, a także na stronę autorów poświęconą książce

 

6 listopada 2012 r. w warszawskim Trafficu przy ulicy Brackiej 25 odbędzie się spotkanie z autorami książki, które poprowadzi dziennikarz radiowej Trójki – Dariusz Bugalski. Zapraszamy na inspirujące rozmowy z autorami połączone z możliwością zakupu książki.

Opinia
Treści
takahe Linia koment ciekawa pozycja książkowa
2014-02-05 17:03:22
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów