Turniej historyczny Histmaga

«poprzedni     następny»
2010-10-19 12:21:49
news - Turniej historyczny Histmaga

 

Ponad tysiąc osób stanęło w szranki. Nauczyciele, studenci, uczniowie i miłośnicy historii z całej Polski. Chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności podczas IX Turnieju Historycznego - największego historycznego konkursu internetowego w Polsce, realizowanego pod adresem: http://turniej.histmag.org .

 

- To już dziewiąta edycja Turnieju, organizowanego raz do roku, jesienią. Chcieliśmy stworzyć konkurs o bardzo wysokim poziomie trudności. Tu nie chodzi o internetowe audiotele! Zależy nam na tym, by uczestnicy czerpali wiele satysfakcji z rozwiązywania historycznych łamigłówek - wyjaśnia Michał Świgoń, główny koordynator Turnieju i redaktor naczelny portalu historycznego "Histmag.org". Serwis w październiku świętuje dziewięciolecie istnienia.  - Udział w poprzednich edycjach Turnieju skłonił wiele osób do poszerzenia swojej wiedzy, poszukiwań. I o to właśnie nam chodzi! - dodaje Świgoń.

 

W inicjatywę zaangażowali się wydawcy prasy historycznej, książek i gier komputerowych. Na uczestników czeka blisko 200 wartościowych nagród rzeczowych. 

 

Aby wziąć udział w zmaganiach, należy do 27 października zarejestrować się na stronie internetowej: http://turniej.histmag.org.

 

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów