Twój głos ma znaczenie!

«poprzedni     następny»
2009-05-01 22:49:03

Z przyjemnością informujemy, że serwis granice.pl został nominowany do Papierowego Ekranu 2009. Teraz jego losem w walce o nagrodę główną zajmie się Kapituła. Od tego roku przyznawana jest także Nagroda Czytelników – otrzyma ją ten serwis spośród wszystkich zgłoszonych, który otrzyma najwięcej głosów internautów. Oczywiście, podobnie jak i naszym konkurentom, bardzo zależy nam na wygranej. Prosimy o wsparcie naszego serwisu w rywalizacji.

Wiemy, że zajmie to trochę czasu, że trzeba będzie przez chwilę pogłowić się nad uzasadnieniem swojego wyboru. Wydaje nam się jednak, że warto - wszyscy spędzamy w tym portalu tak wiele czasu, pozwala nam się on swobodnie wypowiedzieć, wielu - wypromować czy zdobyć książki za darmo - nie prosimy dziś więc o wsparcie finansowe, a jedynie o głos.

Głosować można do 15 maja na stronie www.papierowyekran.pl . Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas 54. Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie (21-24 maja). Mamy nadzieję, że wówczas będziemy mogli spotkać się z Wami i wspólnie świętowac zwycięstwo!

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów