Upadające królestwa również w e-booku!

«poprzedni     następny»
2013-11-28 11:08:06
news - Upadające królestwa również w e-booku!

Pierwszy tom bestsellerowej trylogii Morgan Rhodes Upadające królestwa (Falling Kingdoms) dostępny jest już również w wersji elektronicznej. 

 

Książkę w wersji na czytniki elektroniczne można zamówić m.in. w sklepach Weltbild.pl, Ibuk.pl, empik.com, Merlin.pl, Gandalf.com.pl, Legimi.com, ebook.pl, eClicto.pl, Virtualo.pl.

 

Pradawna legenda, wybrańcy, księżniczka, buntownicy, wojna... i magia. W świecie intryg, zdrad, potajemnych sojuszy i niespodziewanej miłości, splatają się losy czwórki młodych bohaterów. Ta porywająca powieść fantasy, kanadyjskiej autorki, która znalazła się na liście bestsellerów "New York Timesa", porównywana jest przez młodych czytelników na na całym świecie do Gry o tron George'a R.R. Martina.

 

W powieści nie brakuje elementów naprawdę mrocznych, takich jak zabójstwa z zimną krwią czy wyrafinowane erotyczne rozgrywki. Porusza często poważne problemy świata dorosłych, choć większość z bohaterów to nastolatkowie wchodzący dopiero w dorosłość. Stają oni wobec wyzwań, które zmuszają ich do szybkiego dojrzewania, podejmowania odpowiedzialności nie tylko za siebie, poświęcenia. Ważne jest to, że forma powieści sprawia, że świetnie się ją czyta i szybko zanurza w wykreowanym przez Morgan Rhodes świecie. Sądzę, że wielu czytelników z niecierpliwością będzie oczekiwać kolejnego tomu tej trylogii, należącej do podgatunku określanego jako high fantasy. - napisał w naszej recenzji Damian Kopeć. 

 

Tak jak cykl o Stracharzu łączy książki dla młodzieży z przesiąkniętym grozą horrorem, tak Morgan Rhodes stoi gdzieś pomiędzy powieściami YA a pełną seksu i przemocy prozą w stylu Martina czy Abercrombiego. Gdyby Trudi Canavan naczytała się "Gry o tron", napisałaby właśnie taką powieść.

- Marcin Zwierzchowski. "NOWA FANTASTYKA" 11/2013

 

"Falling Kingdoms" zawładną twoimi emocjami. Sprawią, że przewracając ostatnią stronę będziesz płakać i błagać o następną część. Jestem zachwycona.

- Julie Kagawa, autorka serii "Żelazny tron", bestsellera "New York Timesa" 

 

Porywająca powieść fantasy dla młodych dorosłych, spodoba się fanom "Gry o tron" George'a R. R. Martina.

- Amazon.com

Opinia
Treści
aishiteru Linia koment Za wersję elektroniczną podziękuję, jestem staromodna i wolę jednak zwykłe książki. :D
2013-11-28 17:05:35
azetka79 Linia koment oglądałam już na stronce, bardzo ciekawa oferta
2013-11-28 11:10:13
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów