Rywal Kindle Voyage?

«poprzedni     następny»
2015-06-18 12:29:15
news - Rywal Kindle Voyage?

Arta Tech Onyx Europe, największy dystrybutor czytników e­booków marki ONYX BOOX w Europie, wprowadza na rynek nowy model e­czytnika. inkBOOK Onyx został wyposażony w doświetlany ekran dotykowy w najnowszej technologii e­papieru E Ink Carta™ oraz możliwość rozszerzenia funkcjonalności poprzez instalację aplikacji.

 

 

Tekst jak drukowany

 

inkBOOK wyposażony jest w ekran E Ink Carta™. Jest to najnowsza technologia wykorzystywana w wyświetlaczach czytników e­booków, która doskonale imituje kartkę papieru. Gwarantuje ona o 50% lepszy kontrast w porównaniu do starszej generacji ekranów ­ Pearl.

 

- Udoskonalona technologia wyświetlania dostarcza większy kontrast tekstu, co sprawia, że biały i czarny kolor są bardziej wyraziste. Dzięki niej inkBOOK gwarantuje klarowność czytanego tekstu nawet w pełnym słońcu, nie odbijając światła jak ekrany LCD -­ mówi Paweł Horbaczewski, prezes Arta Tech Onyx Europe ­- ponadto w odróżnieniu od tabletów, inkBOOK nie psuje wzorku ani nie powoduje jego zmęczenia nawet przy wielogodzinnym czytaniu.

 

 

Swobodna instalacja ulubionych aplikacji

 

W odróżnieniu od czytnika książek elektronicznych innych producentów, inkBOOK posiada możliwość instalowania dodatkowych aplikacji. To nowy trend w e­czytnikach, który zyskuje uznanie klientów na całym świecie. Dzięki nim użytkownik zyskuje nielimitowany dostęp do treści zarówno polskich jak i zagranicznych np. poprzez instalację aplikacji ulubionej księgarni.

 

 

Midiapolis Drive i News - osobista biblioteka oraz wiadomości na czytniku

 

Midiapolis Drive to dysk internetowy umożliwiający przechowywanie do 2 gigabajtów plików zupełnie bezpłatnie. Ponadto pliki umieszczone w Midiapolis Drive można odczytywać także na dowolnym urządzeniu ­ czytniku, smartfonie, tablecie czy komputerze. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się dostępem do treści w każdym miejscu i czasie ­ w pociągu, domu czy pracy. Natomiast usługa oraz aplikacja News pozwalają na śledzenie najnowszych wiadomości z całego świata.

- Dzięki Midiapolis Drive można cieszyć się swoimi e­ bookami w dowolnym miejscu i czasie na dowolnym urządzeniu jak czytnik, smartfon czy tablet ­- mówi Paweł Horbaczewski. - Klikasz, pobierasz i czytasz. To naprawdę proste.

 

 

Swobodne czytanie na jednym ładowaniu

 

Ekran oraz system Android 4.2 sprawiają, że urządzenie inteligentnie i efektywnie zmniejsza zużycie energii. inkBOOK zapewnia aż do kilku tygodni czytania na jednym ładowaniu stając się nieodzownym partnerem każdej podróży ­ osobistej czy służbowej. inkBOOK został wyposażony w dwurdzeniowy procesor, dzięki czemu czytnik działa i uruchamia się błyskawicznie. Otwieranie aplikacji czy e­booków zajmuje mniej czasu, zwiększając komfort użytkowania.

 

inkBOOK Onyx dostępny jest od 8 czerwca 2015r. w sklepach w sugerowanej cenie od 569 do 599zł.

 

 

O Arta Tech Onyx Europe

 

Firma Arta Tech Onyx Europe jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań bazujących na technologii papieru elektronicznego (E Ink) oraz oficjalnym dystrybutorem czytników e­booków marki inkBOOK oraz ONYX BOOX. Firma bierze także czynny udział w projektowaniu urządzeń, opracowując nowe funkcjonalności, w tym np. wprowadziła na rynek pierwszy na świecie telefon z ekranem E Ink ­ inkPHONE. Arta Tech Onyx Europe dba o zapewnienie zadowolenia swoim klientom poprzez dostarczanie nowoczesnych produktów i usług, a także systematyczny rozwój i propagowanie wiedzy o najnowszych technologiach. Arta Tech Onyx Europe tworzy także narzędzia oraz platformy do internetowej dystrybucji e­treści.

 

Firma zajęła trzecie miejsce w programie Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości oraz zdobyła w ciągu dwóch ostatnich lat tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku w konkursie organizowanym przez City Bank Handlowy.

 

informacja nadesłana

Opinia
Treści
kawusiaaa Linia koment A ja mam swojego kindelka paperwhite, którego nie wymieniłabym na żaden inny model :)
2015-06-22 19:48:17
szpachela Linia koment Oo! Chciałabym taki :) Przydałby się w podróżach i podczas leżenia plackiem na słońcu :)
2015-06-18 12:31:58
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów