Oprah Winfrey znów będzie polecała książki!

«poprzedni     następny»
2012-06-04 16:36:55
news - Oprah Winfrey znów będzie polecała książki!

Fani Oprah Winfrey mają powody do radości. Powody do radości mają również amerykańscy wydawcy. Wpływowa dziennikarka zapowiedziała powrót jej popularnego klubu książkowego już w najbliższy poniedziałek.

 

Niedawna gospodyni ogromnie popularnego talk show ogłosiła tę wiadomość za pośrednictwem filmu nagranego w swoim biurze w Chickago. Klub książki, który zrewolucjonizował amerykański rynek książki w ciągu piętnastu lat funkcjonowania, powraca po dwuletniej przerwie.

 

Oprah zdecydowała się wskrzesić klub po lekturze książki "Wild" Cheryl Strayed. - Pomyślałam wtedy: "Gdzie jest Oprah Winfrey show kiedy musisz ogłosić i powiedzieć wszystkim o takiej książce? Potrzebuję klubu książkowego!" - wyznaje dziennikarka.

 

 

I to właśnie ta książka jest jej pierwszym wyborem jako tematu "Oprah's Book Club 2.0", który oficjalnie ruszy w poniedziałek. Sądząc po popularności wcześniejszej edycji, można być pewnym, że również i w przypadku reaktywowanego programu rekomendacja Winfrey zapewni autorom ogromną popularność i sprzedaż.

 

Nowa edycja dyskusyjnego klubu książki Oprah Winfrey obejmować będzie nowe opcje cyfrowe i społecznościowe. W oświadczeniu producenta czytamy: To dyskusyjny klub książki na współczesne czasy, odpowiadający temu, jak dziś ludzie żyją i czytają. Oprócz tradycyjnych wydań, mamy dziś dostęp do książek na smarfonach, e-czytnikach i tabletach, dyskutujemy również o nowościach wydawniczych na portalach społecznościowych. Nowy "Oprah's Book Club 2.0" będzie również odpowiadał na te potrzeby.

Opinia
Treści
takahe Linia koment super
2014-02-05 21:24:09
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów