"Zremiksuj" lekturę!

«poprzedni     następny»
2010-11-09 11:04:41
news - "Zremiksuj" lekturę!

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie na remiks, organizowanym przez fundację "Nowoczesna Polska". 

 

Konkurs polega na stworzeniu remiksu audiobooka z listy lektur szkolnych oraz muzyki, dostępnych na otwartych licencjach w internecie. Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów z całego świata.

 

Przedmiotem konkursu jest remiks audiobooka lektur szkolnych, z muzyką własnego autorstwa lub dostępną w internecie na wolnej licencji. Organizatorami konkursu jest Fundacja Nowoczesna Polska w ramach projektu „Audiobooki lektur dla Polonii”.

 

Konkurs trwa od 3 do 30 listopada 2010 roku. Aby zgłosić swój udział w konkursie należy wysłać gotowe nagranie na adres: remiksy@nowoczesnapolska.org.pl z klauzulą „Zgłaszam się do konkursu „Remiksy” i oświadczam, że znam i akceptuję jego regulamin”.

Do tworzenia remiksów na potrzeby konkursu można używać wyłącznie treści legalnych, a więc utworów literackich i muzycznych z domeny publicznej bądź udostępnionych na wolnych licencjach (http://www.nowoczesnapolska.org.pl/nasze-projekty/remiksy-materialy/: dowiedz się więcej czym są wolne licencje i gdzie znaleźć takie utwory). Jeżeli muzyka użyta w remiksie nie jest autorstwa zgłaszającego, należy zawsze podać źródło z którego pochodzi (nazwisko lub pseudonim autora, tytuł utworu, nazwę licencji i link do źródła). Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony spośród nadesłanych zgłoszeń przez 3-osobowe jury.

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników z całego świata. Zwycięzca nagrody głównej zostanie powiadomiony o wygranej do 7 grudnia 2010. W tym terminie wyniki konkursu pojawią się również na stronie www.nowoczesnapolska.org.pl

Nagrodą główną jest iPod. Nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.

Organizator może odwołać konkurs w każdym czasie, bez podawania przyczyny. W takim przypadku uczestnikom konkursu nie przysługuje żadna rekompensata. Uczestnicy zgłaszając swój udział w konkursie automatycznie wyrażają zgodę na publikację ich twórczości w internecie oraz wyrażają zgodę na wykorzystanie wizerunku w materiałach promocyjnych konkursu oraz materiałach promocyjnych Fundacji Nowoczesna Polska.

Organizatorzy konkursu nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie roszczenia osób trzecich wynikające z tytułu wykorzystania materiałów zgłoszonych przez uczestników konkursu jako własnych. Prace naruszające prawa autorskie będą dyskwalifikowane.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!

Konkurs organizowany jest w ramach projektu “Audiobooki lektur dla Polonii” i finansowany ze środków Senatu RP.

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów