Zaczytane wakacje z Wydawnictwem Promic

«poprzedni     następny»
2015-06-25 11:11:44
news - Zaczytane wakacje z Wydawnictwem Promic

 

Wydawnictwo Promic zachęca do spędzenia wakacji z dobrą książką! Wystarczy zagłębić się w lekturze, by przenieść się w inne światy, poznać interesujących ludzi, odkryć skrywane sekrety. Szczypta humoru, odrobina sensacji, tajemnice i zagadki, a w tle miłość i urzekające krajobrazy! To wszystko znajdą Państwo w książkach Promicu. Warto zaczytać się latem!Tytuł: Biskup i Trzej Królowie
Autor: Andrew M. Greeley
Tłumacz: Monika Wolak


Powieść sensacyjna z serii przygód fikcyjnego biskupa Chicago Johna Blackwooda Ryana, który udaje się do Kolonii na poszukiwanie skradzionego z tamtejszej katedry sarkofagu z relikwiami legendarnych Trzech Króli. Z pomocą amerykańskiemu detektywowi w sutannie spieszą m.in. bratanek biskupa Peter Murphy, naukowiec z Uniwersytetu w Chicago oraz piękna Cindasue McCloud, attaché przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Bonn, w której Peter był kiedyś zakochany. Wątek miłosny splata się z pełnymi napięcia wydarzeniami związanymi z poszukiwaniem bezcennego relikwiarza, bez którego Kolonia nie może się obejść. Czy młodzi odnajdą swoją pierwszą miłość a katedra cenne relikwie?

Cena detaliczna: 32.90 zł
Numer ISBN: 978-83-7502-530-9
Format: 130 x 205 mm
Stron: 384
Oprawa: miękka

Kup tę książkę!Tytuł: Przeczekać ten dzień
Autor: Anna Maria Jaśkiewicz


Oto pewnego dnia człowiek, w którego życiu czytelnik uczestniczy, znajduje w swym kalendarzu wpis zmieniający wszystko. Dosłownie: wszystko. Dzieje się tak, choć notatka, której ów mężczyzna nie jest autorem, może okazać się tylko żartem. Zresztą kiepskim. Niemniej nasz bohater świadom jest jednego: akurat te statystyki nie kłamią, na jednego człowieka przypada zawsze jedna śmierć. Rzecz jasna wciąż chyba odległa...?

Cena detaliczna: 29.90 zł
Numer ISBN: 978-83-7502-326-8
Format: 136 x 210 mm
Stron: 157
Oprawa: miękka

Kup tę książkę!Tytuł: Ślad życia, ślad śmierci
Autor: Paul L. Maier
Tłumacz: Adam Szymanowski


Zupełnie niedawno pewne odkrycie archeologiczne zagroziło kryzysem zachodniego świata. Było niczym cywilizacyjne tsunami. Dotyczyło bezpośrednio co trzeciego mieszkańca Ziemi, mniej więcej dwóch miliardów ludzi. Ich sens życia został nagle brutalnie podważony… Pękł niczym mydlana bańka… Co ciekawe, za całym tym zamieszaniem, pogrążającym świat w chaosie, o którym rozpisywały się najważniejsze dzienniki w każdym kraju, stał profesor Harvardu, dr Jonathan Weber. Ten wyjątkowo prawy człowiek prowadził w Izraelu prace wykopaliskowe, korzystając z rocznego urlopu na swej uczelni. Niestety, znalazł coś, co z jednej strony wydawało się marzeniem każdego archeologa, z drugiej jednak okazało się przekleństwem, które mogło zamienić życie w koszmar. Mówiąc wprost, to znalezisko sprawia, iż w gruzach leży nie tylko przyszłość archeologii …

Cena detaliczna: 38.90 zł
Numer ISBN: 978-83-7502-320-6
Format: 140 x 225 mm
Stron: 508
Oprawa: miękka

Kup tę książkę!Tytuł: Kodeks Konstantyna
Autor: Paul L. Maier
Tłumacz: Monika Wolak

Uczeni od dawna snuli domysły na temat zaginionej biblijnej księgi, która – o czym niektórzy myśleli z lękiem, inni zaś z nadzieją – mogła naruszyć ustalony przed wiekami kanon Pisma Świętego, co więcej, zmienić nazbyt wiele w postrzeganiu samego chrześcijaństwa. Owego tekstu jednak nie odnaleziono… aż do dziś. A wszystko zaczęło się od kilku kart wyrwanych z jakiegoś starożytnego kodeksu, na które trafiono w starożytnej Pelli, wchodzącej niegdyś w skład Dekapolu.

I znów Jonathan Weber, znany harwardzki archeolog, w obliczu być może największego odkrycia w historii Kościoła staje przed dylematem: czy ujawnić przed światem odkrycie, które odmienić może wszystko?

Cena detaliczna: 38.90 zł
Numer ISBN: 978-83-7502-353-4
Format: 140 x 225 mm
Stron: 440
Oprawa: miękka

Kup tę książkę!

Opinia
Treści
azetka79 Linia koment lubię takie wakacje:):):)
2015-06-25 11:12:27
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów