Zaginiony symbol Dana Browna po polsku dopiero w styczniu?

«poprzedni     następny»
2009-10-31 18:30:23
news - Zaginiony symbol Dana Browna po polsku dopiero w styczniu? Nie w grudniu 2009, ale dopiero 27 stycznia 2010 roku ukaże się tłumaczenie na język polski najnowszej powieści Dana Browna "Zaginiony symbol".

Uwielbiany przez czytelników bohater Robert Langdon, do którego popularności przyczyniły się ekranizacje "Kodu Leonarda da Vinci" oraz "Aniołów i Demonów", błyskawicznie przybywa do Capitolu, by wygłosić jedną ze swoich prelekcji. Na miejscu okazuje się, że prelekcja jest tylko pretekstem, by ściągnąć naukowca do Waszyngtonu, a sam Langdon w ten sposób zostaje wciągnięty w wielką intrygę, mającą na celu odkrycie pilnie strzeżonego przez setki lat skarbu masonów, który posiadaczowi dać może nieograniczoną władzę i tajemną wiedzę. Langdon musi walczyć z czasem oraz z bogatym, potężnym przeciwnikiem, który zagraża życiu jego przyjaciela.

Przeczytaj pierwszą polską recenzję tej książki w naszym wortalu!

Kup tę książkę w języku angielskim w naszej księgarni internetowej -NAJTANIEJ!

brownKsiążka, przetłumaczona na wiele języków, już w dzień premiery stała się światowym bestsellerem. Błyskawicznie wydawca zdecydował się na jej dodruk, a wersja elektroniczna pobiła wszelkie rekordy jeśli chodzi o tego typu publikacje. Początkowo polscy wydawcy - wydawnictwa Albatros oraz Sonia Draga - deklarowali, że powieść ukaże się jeszcze w tym roku. Ostatecznie jednak termin jej premiery przeniesiono na 27 stycznia.
Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów