Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki!

«poprzedni     następny»
2016-05-18 23:40:31
news - Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki!

Od czwartku do niedzieli, w dniach 19-22 maja 2016 trwać będą Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym. W tych dniach będziemy na Was czekali na stoisku 8/BC (wejście od ul. Wybrzeże Szczecińskie). Tradycyjnie znajdziecie na nim nasze zakładki, będziecie także mogli wziąć udział w specjalnych targowych konkursach. Oto, jakie atrakcje przygotowaliśmy: 

  

Konkursy dla zwiedzających - manewry targowe

 

- Warto zwiedzanie targów rozpocząć od stoiska wortalu Granice.pl (8/BC), wchodząc od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie. Następnie trzeba na naszym stoisku odebrać formularz konkursowy, po czym - zwiedzając targi - poszukać odpowiedzi na zawarte w nim pytania. Po zebraniu odpowiedzi trzeba wrócić do stoiska 8/BC. Codziennie czytelnicy, którzy to uczynią, będą mogli liczyć na wygranie nawet kilkunastu nagród książkowych - mówi Sławomir Krempa, redaktor naczelny serwisu Granice.pl. W czwartek i piątek, 19 i 20 maja 2016, manewry targowe trwać będą do godziny 15:00, w sobotę - do 16:00, a w niedzielę tylko do 13:00

 

Zrób sobie zdjęcie i... wygraj książki!

 

Książki można wygrać również w inny sposób. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie przy stoisku serwisu Granice.pl - na tle naszego roll-upa lub naklejek na ladzie. Wyślijcie je nam mailem na adres pr@wwpol.com z kilkoma słowami na temat tego, dlaczego polecacie innym nasz serwis. Zdjęcia te opublikujemy w naszym profilu na Facebooku, a najciekawsze propozycje nagrodzimy.  

  

Wybieramy najbardziej wyczekiwaną premierę targów

 

Warszawskie Targi Książki oraz Serwis Granice.pl zapraszają wszystkich uczestniczących w Warszawskich Targach Książki do wzięcia udziału w plebiscycie „Warszawska Premiera Targowa”. 

 

„Warszawska Premiera Targowa” to plebiscyt, w którym wyłoniona zostanie książka, która cieszyć się będzie największą popularnością wśród odwiedzających targi, która wzbudzi największe zainteresowanie, na której ukazanie się czekać będzie najwięcej osób. Głosowanie trwać będzie na stronie www.premiera.granice.pl

 

Odwiedzający targi, w dniach 19-22 maja (22 maja 2015 do godziny 11:50) będą mieli możliwość oddania głosu na wybraną przez siebie książkę. Głosy oddawać będzie można za pośrednictwem strony internetowej. 17 maja zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu, a książce, która zdobędzie najwięcej głosów, przyznany zostanie tytuł „Warszawskiej Premiery Targowej”. 

 

Już teraz zapraszamy do głosowania na stronie www.premiera.granice.pl Wśród osób głosujących i zachęcających do głosowania innych rozdysponujemy zestawy nagród książkowych. 

  

Wyróżnimy najlepsze książki 

 

Wręczenie pamiątkowych dyplomów dla wydawców, którzy zwyciężyli w plebiscycie "Najlepsza książka na wiosnę 2016" oraz "Najlepsza książka katolicka 2016" wraz z prezentacją nagrodzonych tytułów odbędzie się podczas Warszawskich Targów Książki, w piątek, 20 maja 2016 w sali Londyn A, w godz. 16.00-16.50. Bardzo serdecznie na nie zapraszamy. Będzie to okazja do spotkania w gronie miłośników książki. 

Opinia
Treści
martucha180 Linia koment Konkurs tylko dla "targowiczów".
2016-05-21 15:44:23
emilly26 Linia koment Niestety nie mieszkam w Warszawie i nagród książkowych nie będzie. Szkoda.
2016-05-21 15:13:00
pokooj36 Linia koment O, to zapowiadam się na jutro. Koniecznie :) Z tym selfie to będziemy negocjować :)
2016-05-19 21:29:33
dayna15 Linia koment Żałuję, że mnie tam nie będzie
2016-05-18 23:48:53
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów